Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

L´ Ancora Beach Hotel - Turecko pro seniory 55+

Turecko / Kemer

Doprava

Akce

SEZONA JARO A PODZIM 2016 JIŽ V PRODEJI!!!

Produkt: CK Snail Travel.

Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

- Zpáteční letenka Praha – Antalya – Praha (včetně všech tax a poplatků)
- 7 nocí ve 4* hotelu s all inclusive v pokoji dle vašeho výběru
- transfer letiště – hotel – letiště
- 1x polodenní výlet Antalya
- služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna

Popis zájezdu

Zájezd je určen především pro seniory 55+ s tím, že každý může s sebou jako doprovod vzít jednu mladší osobu za stejných podmínek. Turecká riviéra se nachází na jihu Turecka od střediska Kemer po Alanyi. Nabízí velmi kvalitní infrastrukturu a široký výběr hotelů, kde si místo pro svou dovolenou najde skutečně každý. Léto zde začíná již na začátku května a trvá až do konce října.
Turecko není pouhou „prázdninovou destinací“, Turecko je mnohem více. Je zemí, která Vás uchvátí mnohakilometrovými písečnými plážemi, azurově modrým mořem a především jedinečnou atmosférou orientu. Pokuste se s našimi zájezdy pro seniory 55+ proniknout do nezvykle odlišné kultury, poznejte přátelské obyvatele, navštivte některý z minaretů či pozoruhodných skalních měst. Dovolená v Turecku je plná poznání a odpočinku!
Turecko je zemí na křižovatce kultur a náboženství, je mostem mezi Evropou a Asií. Přírodní krásy, bohaté historické dědictví a známá turecká kuchyně lákají množství turistů z celého světa.
V Turecku se nachází nepřeberné množství antických památek jako např. starověké město Efez, horský Thermessos, lázeňské Hierapolis nebo další památky v Istanbulu. Mezi další aktivity, kterým se lze v Turecku v rámci zájezdů pro seniory 55 + věnovat, patří i návštěva tureckých lázní.
Kemer je známá oblast Turecka s nádhernými přírodními scenériemi – ideální místo pro Vaši dovolenou. Úbočí piniemi porostlého pohoří Taurus zde přechází v krásné dlouhé oblázkové pláže. Navštivte tuto oblast - jedno z nejkrásnějších míst Turecka v rámci zájezdů senior 55+ s CK QUALITY TOURS!

Cena obsahuje

- Zpáteční letenka Praha – Antalya – Praha (včetně všech tax a poplatků)
- 7 nocí ve 4* hotelu s all inclusive v pokoji dle vašeho výběru
- transfer letiště – hotel – letiště
- 1x polodenní výlet Antalya
- služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna

Předběžný letový řád


DOBA LETU: cca 2 hod. 55 min.

Senioři 55+ L´Ancora Beach Hotel ****

Poloha

Tento menší rodinný hotýlek se nachází v menší zahradě přímo u oblázkové pláže, od které je oddělený pěší promenádou, v blízkosti centra střediska Kemer a jeho krásného přístavu.

Doba transferu z letiště do hotelu cca 1 hod. 10 min.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, obchody, 2 hlavní hotelové restaurace, několik barů, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, turecké lázně, sauna, wifi připojení v lobby, letní zahrada, výtah, stolní tenis, šipky, plážový volejbal

Vybavení pokoje

V hotelu je celkem 134 pokojů courtyard (terasa do hotelového atria) a standard, z nichž některé jsou zařízeny pro handicapované. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací/topením, SAT-TV, telefonem s přímou volbou, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Stravování

All inclusive - v ceně tohto programu jsou zahrnuté tyto služby: snídaně, obědy a večeře včetně jednorázového lehkého odpoledního občerstvení. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby jsou podávány v prostorách hotelu od 10:00 do 23:00.Na pláži jsou nápoje za poplatek. Další služby a aktivity: turecké lázně, sauna, fitness, internet v lobby hotelu, speciální programy, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, slunečníky, lehátka s matracemi na pláži a u bazénu.

Pláž

Oblázková pláž je přímo u hotelu, oddělená od hotelu pěší promenádou. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži jsou zdarma.
Plážové osušky zdarma oproti vratné záloze.

Demre, Myra, Kekova včetně oběda
Popis
Na tento oblíbený výlet se vyjíždí v brzkých ranních hodinách a projíždí se nádherným lykijským pobřežím s panoramatickou zastávkou. Dále budete pokračovat do starověké Myry s krásným amfiteátrem a jedinečnou ukázkou pohřební architektury Lýků.Navštívíte také město Demre, které se v současné době rychle rozvíjí a které dříve sloužilo jako místo působení sv. Mikuláše. Po obědě,který bude v typické turecké restauraci poplujete lodí s proskleným dnem k zatopenému městu Kekova,kde shlédnete pozůstatky města a sarkofágy, jež se ocitly po zemětřesení pod mořskou hladinou. Tento výlet nabízí možnost spojit poznání s příjemným odpočinkem a koupáním. Návrat do hotelu ve večerních hodinách a následující transfer zpět do hotelů.

Cena: 1 190 Kč


Výlet se uskuteční při min. počtu 10 osob.
Pamukkale & Hierapolis včetně oběda
Popis
Na výlet za jedním z věhlasných přírodních divů Turecka ´Pamukkale´ se vyjíždí v brzkých ranních hodinách. Poutavý výlet za nejvýznamější přírodní památkou země je jedinečnou možností,jak se dozvědět mnoho zajímavých informací o Turecku ,objevit krásy místní krajiny,poznat něco z Turecké kultury jako např. vázání ručně tkaných koberců,prohlédnout si antické město Hierapolis s velkolepým amfiteátrem pro 15 000 diváků a největší nekropoli v Anatolii.Na vlastní kůži budete moci vyzkoušet účinky léčivé minerální vody ,jež dala vzniknout přírodnímu útvaru Pamukkale (Bavlněný zámek),pojmenovaného podle čisté bílé třpitící se barvy útesů a teras, kterými si budete moci sami procházet.

Cena: 1 290 Kč


Výlet se uskuteční při min. počtu 10 osob.
Turecké lázně, Hamam
Popis
Chcete-li si odpočinout a načerpat nových sil, pak doporučujme navštívit turecké lázně, kde strávíte velice příjemné 2 hodiny.Turecká lázeň je něco, co v Turecku musíte vyzkoušet .Postará se o vás masér (Telak).Na úvod telak použije kese (hrubá houbička), kterou vám dokonale vymasíruje tělo a zbaví ho starých ,odumřelých kožních buněk.Zároveň vám promasíruje pokožku a připraví tělo na opálení,které se poté tak snadno nesloupe .Návštěvu tureckých lázní,spojenou s touto tradiční procedurou a dokonalou olejovou masáží celého těla doporučujeme absolvovat hned v počátečních dnech dovolené.

Cena: 490 Kč


Výlet se uskuteční při min. počtu 10 osob.
Turecká noc
Popis
Seznámit se s místním folklorem a ochutnat lahodné pokrmy turecké kuchyně, považované za jedny z nejlepších na světě, je možné během zábavného večera, ve kterém vystoupí řada tanečních souborů z různých částí Turecka, kde uvidíte i ukázku z tradičních rituálů spojených se svatbou a nepochybně též okouzlující břišní tanečnici.

Cena: 890 Kč


Výlet se uskuteční při min. počtu 10 osob.