Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

SPECIÁLNÍ NABÍDKA pro seniory 55+ - Senator Mar Menor

Španělsko / Mar Menor

Ubytování

Senator Mar Menor ****

Doprava

Akce

+ hotel z oblíbeného žetězce PLAYASENATOR
+ Polopenze vč. vody a vína k večeři

Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

- Zpáteční letenka Praha – Murcia San Javier – Praha včetně všech poplatků
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 10 nebo 11 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji
- POLOPENZI (večeře může být servírovaná - dle obsazenosti hotelu)
- Sklenice vody a vína podávané k večeři
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů

Popis zájezdu

Dotované zájezdy Mar Menor pro seniory 55+.

Mar Menor je dosud málo známá laguna, která leží ve španělské provincii Murcia. Tato laguna, nazývána “Mrtvým mořem Evropy”, je zajímavá tím, že je od Středozemního moře oddělena jen úzkým pruhem pevniny zvaným La Manga neboli “rukáv”. Přímo naproti letovisku La Manga se nachází příjemné městečko Los Alcazáres, které leží 24 km od města Cartagena a pouhých 5 km od mezinárodního letiště San Javier. Tato oblast vyniká svou lázeňskou historií a dodnes si zde můžete užívat termální léčby v místních lázních La Encarnación Spa Resort, které si stále zachovávají podobu starého lázeňského střediska. V letovisku se nachází krásná, dlouhá promenáda, která přímo svádí k večerním procházkám podél pobřeží, kde naleznete mnoho obchůdků, restaurací a barů na posezení u sklenice dobrého vína. Pokud máte rádi stará lázeňská městečka, která jsou okouzlující svou klidnou atmosférou, neváhejte a vyjdete se s námi do Los Alcazáres.

Spousta cestovatelů se do této oblasti vydává za léčivým bahnem, které je svým složením podobné bahnu Mrtvého moře v Izraeli a které blahodárně působí na tělo a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd.

Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou důvodem, proč je tato oblast oblíbenou a vyhledávanou destinací zvláště pro seniory! Pojeďte s námi na nový dotovaný zájezd na Mar Menor v rámci programu Španělsko pro seniory 55+.


Další informace o Murcii a léčivém bahně naleznete na http://www.murciaturistica.es/cz/ a http://www.murcia.cz/

Mapa

Cena obsahuje

- Zpáteční letenka Praha – Murcia San Javier – Praha včetně všech poplatků
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 10 nebo 11 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji
- POLOPENZI (večeře může být servírovaná - dle obsazenosti hotelu)
- Sklenice vody a vína podávané k večeři
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů

VideoPočasí a teploty

Mar Menor se nachází na jihu Španělska a odpovídají tomu i teploty. Ze zkušeností víme, že již v květnu zde teploty vzduchu dosahují i přes 30 stupňů a dá se již koupat v laguně Mar Menor a to samé v říjnu, kdy se můžete vykoupat ve vyhřátém Středozemním moři. V teplotní tabulce je uvedena průměrná teplota Středozemního moře. Mar Menor je cca o 3-5 stupňů teplejší.

Předběžný letový řádLety jsou operovány s leteckou společností TRAVEL SERVICE. Změna letového řádu vyhrazena.

Senator Mar Menor ****

Poloha

Senator Mar Menor Golf & Spa Resort **** je exkluzivní hotel, který se nachází v krásném prostředí vedle laguny Mar Menor v Los Alcázares. Hotel je umístěn přímo u profesionálního golfového hřiště o 18 jamkách. Centrum města Los Alcázares, kam se dostanete místní dopravou (zastávka s pravidelným spojením každých 20 min. – 1 hodinu před hotelem), je vzdáleno cca 3 km a naleznete zde obchody, restaurace, bary a nákupní centra. Hotel je ideálním výchozím bodem k prozkoumání zajímavostí oblasti Costa Cálida, jako je San Pedro del Pinatar či přístavní město Cartagena. Tento 4-hvězdičkový moderní hotel Vám zajistí opravdu příjemný a klidný pobyt

Hotel patří pod velmi oblíbený řetězec Playa Senator, který znáte z naší nabídky (např. Playa Bonita na Costa del Sol nebo Playaballena na Costa de la luz nebo Playa Almuňecar na Costa Tropical).

Vybavení hotelu

Hotel disponuje 85 pokoji a 174 velkolepými apartmány. Dále je zde recepce 24h., venkovní bazén obklopený exotickými zahradami, dětský bazén, výtah, posilovna a lázeňské centrum Sediao Senzia (za poplatek - vstup 16 Eur). Dále v hotelu najdete Wi-Fi zdarma, bar a restauraci, konferenční prostory.

Vybavení pokoje

Komfortně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek) klimatizací. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu.

Stravování

POLOPENZE (večere mohou být servírované - dle obsazenosti hotelu) vč. sklenice vody a vína k večeři.

Pláž

Hotel se nachází vedle laguny Mar Menor a nejbližší přístupná písečná pláž Mar Menoru je cca 3 km. Na pláž lze využít místní autobusovou dopravu (zastávka s pravidelným spojením každých 20 min. – 1 hodinu před hotelem)..

Ohlasy našich klientů

OHLASY NAŠICH KLIENTŮ Z POBYTU NA MAR MENORU:

"Děkujeme Vám za perfektní zorganizování naší dovolené 55+ v době 2.-9.10.2017.Počasí bylo ideální,pláže poloprázdné, výběr ze dvou moří (obě měla příjemné teploty),jídlo moc dobré a o zábavu postaráno."
Zdeňka a Vladimír - září 2017

"V pátek 29. 9. 2017 jsme se vrátili z 10 denní krásné dovolené z Mar Menoru s Vaší CK Quality Tours, na kterou budeme mít ty nejkrásnější vzpomínky. Byli jsme ubytováni v nově zrekonstruovaném hotelu Roc Doblemar, kde jsme byli velice spokojeni. Je to krásný, čistý hotel s milým a ochotným personálem a vynikající stravou. Díky za hezkou dovolenou!"
Manželé Drechselovi - září 2017

"Před nedávnem jsem se vrátila s manželem z dovolené *La Manga del Mar Menor, hotel Los Delfines 12.6. - 19.6.2017*
Chtěla bych poděkovat Vaší cestovní kanceláři - delegátce Adélce a Janě Novické, kteří se o nás celou dobu našeho pobytu velice dobře starali. Hezký přístup se mi líbil i ve jmenovaném hotelu, kde bylo vždy připravené chutné jídlo a usmívající se personál. Týden utekl jako voda v příjemném prostředí a již se těším na příští rok na nové zážitky. Ještě jednou moc děkuji a přeji "kupu" spokojených klientů."
Hana Záhrubská - červen 2017

"Chtěli bychom touto cestou poděkovat pracovnicím cest.kanceláře qualitytours a to vedoucí p. Petře Fabiánkové a
delegátkám sl. ing Janě Novické a sl. Adélce Radové za vysoce profesionální a lidský přístup ke klientům. Byli jsme velice spokojeni s hotelovým ubytováním, stravou a příjemním přístupem hotelového personálu v destinaci LA MANGA hotel LOS DELFINES. Delegátky sl. ing. Jana Novická a sl.Adéla Radová byly velice obětavé a věnovali hodně času i svého pro
uspokojení požadavků i někdy nadstandardních od starších účastníků, za což jim děkujeme."
Božena Kissová a Karel Kiss - červen 2017

"Ve spolupráci s CK Rekrea a CK Quality Tours, jste nám zajistili nádhernou dovolenou, při jednání s námi jste jednala naprosto profesionálně a perfektně. Vše postupovalo, tak jak jste uváděla, vše bylo zajištěno, včetně odletu letadla a přístání v Murcii. CK Quality Tours a její delegátky Adéla Radová a Jana Novická nás očekávali na letišti a odtud jsme se přesunuli do La Mangy. Ubytování bylo perfektní v hotelu Los Delfines. Také těmto delegátkám patří dík, za program, který nám vytvořily, včetně výletů lodí. Krásné bylo přijetí od Španělů, zajištění stravování a jejich ochota. Středozemní moře a Mar Menor bylo nádherné,včetně pláží, kde byl jemný písek. Máme krásné vzpomínky na týden prožitý na La Manze. Za tento prožitý nádherný týden patří dík a to CK Rekrea a Quality Tours a do dalších sezon přejeme mnoho úspěchů."
Manželé Noskovi - čeven 2017

"Vrátili se mi klienti, kteří cestovali s Ck Quality tours a byli v hotelu Las Gaviatos – p. Petříček s partnerkou (jsou dost po světě zcestovalí) a přišli dnes moc vychválit dovolenou, byli nadšeni jak z ubytování, tak stravy, moře, delegátky …. Takže velká pochvala."
Iva Lepková, CK Osvěta - Mar Menor, červen 2017

"Včera jsme se vrátili z prosluněné dovolené a chtěli bychom vám poděkovat za veškeré organizační záležitosti. Byli jsme ubytovaní v hotelu Los Delfines a ubytování, strava i obsluha číšníků bezchybná. Vaše delegátky byly milé, příjemné a o vše potřebné se postaraly. Ještě jednou vám moc děkujeme, přejeme vám hodně úspěchu ve vaši práci i osobním životě."
Magda a Jiří Vašíčkovi - Mar Menor, září 2016

"Svozy na letiště proběhly v pořádku, pán byl velice ochotný a po návratu na všechny počkal, čekaly jsme dlouho na zavazadla. Pobyt byl úžasný, moc jsme si to užili. Měli jsme krásné počasí a snědli jsme a vypili tolik vína, ryb a ovoce jako už dlouho ne. Delegátky se o nás vzorně staraly a moc jim děkujeme. Vůbec se mi nechtělo už domů."
Ivana Švarcová - Mar Menor, červen 2016

"Dobrý den, pozdě, ale přeci jen Vám chci jménem celé naší třináctičlenné skupiny poděkovat za krásnou dovolenou v Mar Menor. Byl jsme nadmíru spokojeni se vším, včetně delegátky a průvodkyně Qualitytours. Jen k upřesnění - WiFi bylo zadarmo a bez problémů, slunečníky a křesílka na pláž byly v omezeném množství k dispozici rovněž zdarma. Ale projevila se malost Čecháčků - přes několikerá upozornění si mnozí z jídelny odnášeli různá jídla včetně ovoce. Na druhou stranu bylo zase plýtvání ze strany hotelu - k obědu i k večeři byla na stole vždy sedmička vína a litr a půl balené vody, ať u stolu byli dva nebo čtyři. U málokterého stolu se ale vše vypilo.Těšíme se jiný zajímavý zájezd v příštím roce."
Skupina klientů z Moravy - Mar Menor, červen 2016

"Ve dnech 30.5. - 13.6.2016 jsme si u Vás zakoupili 15denní pobyt v La Manga del Mar Menor ve Španělsku. Celý pobyt byl perfektně zorganizován, byli jsme se vším naprosto spokojeni. Po celou dobu se za Vaši CK o nás vzorně starala paní Ing. Jana Novická. Byla nám stále k dispozici, pomáhala se vším možným jak mohla, byla vždy v dobré náladě. Bylo zřetelné, že dělá svou práci ráda. Vyřiďťe jí, prosím, náš vděk a obdiv. Vše jsou dobré důvody, abychom se těšili na další zájezdy s Vaší cestovní kanceláří."
Za zúčastněné tři rodiny příbuzných Josef Brzák - Mar Menor, květen/červen 2016

"Děkujeme Vám za krásnou SC na Mar Menor, krásně jsme si odpočinuli. Také děkuji za Gaviotas, jsem ráda, že jsem si potvrdila, že hotel má výborný servis - stravování, pokoje, čistotu a klid v celém hotelu. Výborná je také Jana Novická a i ostatní se velice snaží o klientelu, které tam jezdí, postarat, a být stále k dispozici, i když vím, že to není vždy jednoduché.
Tak ještě jednou díky a budu se těšit na nějaké další setkání, např. na podzim."
Paní Matoušová, Nové Město nad Metují - Mar Menor, květen/červen 2016

"Účastnila jsem se s vámi pořádaného zájezdu ve dnech 25.5. - 1.6.2015 na Mar Menor, hotel Neptuno. Tento zájezd neměl chybu, perfektní ubytování, poloha přímo u moře, dobré jídlo, dobrá obsluha, která se hostům věnovala, prostě malý hotýlek se vším, co k rekreaci potřebujeme. Pořádejte více takových zájezdů. Děkuji. "
Paní Kubecová, Tábor - Mar Menor, květen/červen 2015

"Chtěla bych vám předat poděkování od našich klientek - pí Urbanové + Horáčkové, které byly 25.5.-1.6. na Man Menor. Obrovskou chválu mám předat na delegátky!!! Dokonce se klientky domluvily ještě s dalšími známými na další dovolenou,pokud budou zdravé, a opět Mar Menor, i třeba jinou lokalitu. Možná v září pojedou i sousede.... - všem teď doporučuji."
Ing. Jessie Hronešová, Praha - Mar Menor, květen 2015

"V květnu od 19.5. do 26.5. letošního roku jsme se s manželem přes nejmenovanou cestovní kancelář zúčastnili pobytového zájezdu Mar Menor 55+. Po celou dobu nám byla k dispozici průvodkyně Vaší cestovní kanceláře Lenka Korecká. Chtěli bychom jím tímto vyjádřit veliké poděkování za práci, kterou odvedla. Byla nám k dispozici nad rámec svých pracovních povinností, vždy velmi ochotná, usměvavá a hodně nám pověděla i o místních zvyklostech. Vzhledem k tomu, že jsme již s manželem procestovali mnoho destinací v rámci poznávacích zájezdů i pobytových, mohli jsme porovnávat. Lenka patří opravdu k jedničce. Děkujeme za ní a Vám za danou průvodkyni. Doufáme, že až příští rok opět pojedeme již nyní s Vaší cestovní kanceláři v rámci 55+ , že se setkáme opět tak s příjemnými průvodci."
Ing. Ludmila Jurášová, Zlín - Mar Menor, květen 2014

"Zúčastnili jsme se poprvé a jsme nadšeni ze zájezdu 55+ senior Mar Menor Španělsko děkujeme jak cestovní kanceláři za organizaci tak našim báječným delegátkám, které o nás pečovali, poradili, pomohli prostě byli báječné Sona a Kateřina.Hotel krásný na klidném místě,personál milý ochotný,jídlo vynikající a dostatek v kteroukoliv hodinu jeho podávání. K malému i středozemnímu moři jistě dojdou i méně pohybliví lidé, léčivé bahno vám ochotně Španělé ukáží a i "vyhrabou" a když se úplně nevyvede počasí tak v Mar Menoru je vždy kam jít... bohužel jsme ani vše nestihli projít, tak se sem ještě určitě podíváme.Pršelo nám jeden den, ale v ten jsme zrovna měli fakultativní výlet věnovaný ck, byl báječný Sonička nás provezla nejen La Mangou, ale velkou částí Mar Menoru a vypověděla vznik a historii,to samé Kateřina v druhém autobusu, jak říkali ostatní.Jinak se nám počasí vyvedlo bylo báječných 23-28 na slunci."
Maželé Kinclovi - Mar Menor, květen 2013