Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Mar Menor pro seniory 55+ - hotel Los Delfines

Španělsko / Mar Menor Zpátky

Los Delfines ****

Poloha

Tento zajímavě koncipovaný hotel je vybudován na ideálním místě, ze kterého je velmi dobrý přístup k oběma mořím (cca 100 - 150 m od každého). V okolí se nacházejí obchody, restaurace a bary. Pár zastávek od hotelu se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Jedno z nejstarších španělských měst - Cartagena, je od hotelu vzdáleno 25 km. Hotel je díky své poloze ideálním místem k ozdravným pobytům a odpočinku. Autobusová zastávka přímo u hotelu. Los Delfines 4* se nachází hned vedle Las Gaviotas 4* a oba hotely patří pod jeden hotelový řetězec Hotelania.

Doba transferu z letiště Murcia do hotelu cca 45 min.

Vybavení hotelu

Recepce 24 hodin denně, výtah, restaurace, bar, bar u bazénu, venkovní bazén, sluneční terasa, lehátka u bazénu, úschovna zavazadel, TV místnost, Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma.

Vybavení pokoje

Pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkonem, telefonem, satelitní TV, minilednicí, vysoušečem vlasů a klimatizací.

Stravování

POLOPENZE formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k večeři. Ve vybraných termínech je v základní ceně zahrnuta PLNÁ PENZE vč. sklenice vody a vína k obědu a k večeři.

Pláž

100-150 m od pláže Mar Menor a 100-150 m od pláže Středozemního moře. Hotel nedisponuje vlastním plážovým servisem. Plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) k zapůjčení u delegátky zdarma (oproti vratné kauci) - pozor - omezené množství!