Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Andalusie - Costa del Sol pro seniory 55+ - Hotel Fuengirola Park

Španělsko / Andalusie Zpátky
Popis destinace

Andalusie pro seniory 55+ Costa del Sol. Navštivte s námi destinaci, která patří mezi nejkrásnější místa na světě. Jižní Španělsko a především Andalusie Vám učaruje svou pohostinností, kulturou a historií. Během našeho zájezdu pro seniory 55+ budete moci navštívit města jako Malaga, Granada, Sevilla nebo Gibraltar.
Abyste mohli využít tyto zájezdy senior 55+, stačí být starší 55 let a mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU. Navíc s sebou může vzít každý senior jednoho neseniora jako doprovod za stejných podmínek!
Dovolená v rámci našeho programu neznamená jen polehávání na pláži. Díky fakultativním výletům získáte možnost poznat Andalusii ze všech stran, okusit její atmosféru a poznat její obyvatele. Za skvělou cenu budete mít příležitost prožít 8 a více dní v krásném prostředí plném vynikajících služeb, přívětivých lidí a kulturních zajímavostí. Prostě dovolená, jak má být.
Pojeďte s do Andalusie v rámci programu pro seniory 55+ a poznejte temperament jižního Španělska v rytmech flamenca!

Mapa