Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Costa de la Luz pro seniory 55+ - Hotel Ohtels Islantilla

Španělsko / Andalusie - Costa de la Luz

Ubytování

Hotel Ohtels Islantilla ****

Doprava

Letecky Praha

Strava

polopenze

Akce


NÁŠ TIP - I když si možná řeknete "to je u Atlantiku, tam bude určitě studená voda" - tak opak je pravdou! Teploty vody zde dosahují až 25 stupňů a to i v mimosezónních měsících! Moře je zde tedy srovnatelné nebo i teplejší než na Costa del Sol.

Cena za osobu od
15 990 Kč
(8 dnů, Letecky, polopenze)
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Letecky Praha 09.06. - 16.06.2019 7 polopenze 16 490 Kč
Letecky Praha 16.06. - 23.06.2019 7 polopenze 16 990 Kč
Letecky Praha 15.09. - 22.09.2019 7 polopenze 17 490 Kč
Letecky Praha 22.09. - 29.09.2019 7 polopenze 16 990 Kč
Letecky Praha 29.09. - 06.10.2019 7 polopenze 15 990 Kč
Cena obsahuje

- Zpáteční letenka Praha – Faro – Praha (včetně všech poplatků)
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 7 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji
- Polopenze vč. sklenice vody a vína k večeři
- 1x výlet Tavira (může být spojen s transferem z/ na letiště)
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů

Popis destinace

Huleva leží na jihu Andalusie u hranic s Portugalskem. Tato turisti opomíjená část Španělska se vyznačuje především krásnými plážemi, které jsou využívány hlavně místními obyvateli. Velkou část území Huelvy zabírá vyhledávaný národní park Doñana, který je zaspán na seznam přírodního dědictví UNESCO. Tato část Andalusie se proslavila v minulosti především tím, že ze zdejšího přístavu byla uspořádána první objevná výprava mořeplavce Kryštofa Kolumba. Právě z toho důvodu je ve městě mnoho památek, které tuto událost připomínají.
Tato zatím málo známá a turisty neobjevená destinace si Vás zajisté získá svými nádhernými plážemi s nádechem divočiny a krásnými památkami. Využijte tuto jedinečnou nabídku a poznejte tento úžasný kout Andalusie právě s námi.

Cena obsahuje

- Zpáteční letenka Praha – Faro – Praha (včetně všech poplatků)
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 7 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji
- Polopenze vč. sklenice vody a vína k večeři
- 1x výlet Tavira (může být spojen s transferem z/ na letiště)
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů

Počasí a teploty

Je jasné, že většina lidí si představí pod atlantikem studenou vodu. Teploty vody zde dosahují až 25 stupňů a to i v mimosezónních měsících! Jedno z nejkrásnějších období je zde např. přelom září a října, kdy teplota vzduchu šplhá ke 30ti stupňům a moře je krásně vyhřáté z léta.

Teplota moře je zde srovnatelná, mnohdy i vyšší než na Costa del Sol.

Průměrná teplota vzduchu a moře v Andalusii:Předběžný letový řád

QS1174 17:15 PRAHA - FARO 19:55
QS1175 20:40 FARO- PRAHA 01:00

Lety jsou operovány s leteckou společností SMARTWINGS. Změna letového řádu vyhrazena.

Hotel Ohtels Islantilla ****

Poloha

Tento krásný 4* hotel se nachází na pobřeží pouhých 200 metrů od krásné pláže Islantilla přímo v srdci Costa de la Luz - oblast Huelva. V blízkosti hotelu se nachází supermarket, nákupní centrum, restaurace a bary. Tento hotel je díky své poloze a krásnému okolí ideální pro prožití nezapomenutelné dovolené.

Vybavení hotelu

nonstop recepce, restaurace, bar, Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorech, úschovna zavazadel, krytý bazén, venkovní bazén, vířivka, wellness centrum (za poplatek), fitness centrum, market, směnárna, sluneční terasa.

Vybavení pokoje

dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, televizí, telefonem, klimatizací, minibarem, trezorem (za poplatek), Wi-Fi připojením (za poplatek).

Pláž

krásná písečná pláž se nachází jen 200 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek.

Výlet SEVILLA
Popis
Prohlídka města z autobusu včetně výstaviště pro Latinsko – americkou výstavu z roku 1929, zastávka k prohlídce slavného Španělského náměstí a a Parku Marie Luisy. Procházka jedinečnou židovskou čtvrtí Santa Cruz a následně návštěva impozantní Katedrály s místním průvodcem. Volno na oběd, nákupy, projížďku kočárem nebo lodí po řece Guadalquivir.
V ceně jsou zahrnuty vstupy do památek


Cena: 1650Kč / 59€


Pozn.: Výlet se uskuteční při min. účasti 30 osob. Programový sled výletu může být na místě změněn.
Výlet GIBRALTAR
Popis
Gibraltar je jedním z nejvíce strategických míst na světě. Jakožto svobodný přístav, nabízí Gibraltar úžasnou možnost k různým nákupům. Na místě nás bude čekat mikrobus k vyhlídkové jízdě po Gibraltarské skále, zahrnující jeskyni sv. Michala a Europe Point. Místo je zajímavém především kvůli jedinečným výhledům a výskytům opic.
NUTNÝ JE CESTOVNÍ PAS!
V ceně je zahrnuta projížďka po Gibraltaru místním busem.

Cena: 2 210Kč / 79€


Pozn.: Výlet se uskuteční při min. účasti 30 osob. Programový sled výletu může být na místě změněn.
Výlet HUELVA
<
>
Popis
Poznejte s námi Huelvu, hlavní město provincie, ve kterém žije přibližně 150 000 obyvatel. Uskutečníme rozsáhlou panoramatickou prohlídku města po nejzajímavějších pamětihodnostech, mezi které bez pochyby patří katedrála, univerzita, anglická čtvrť královny Viktorie, Kolumbův dům a jiné. Projížďku ukončíme v historickém centru města, kde se naskytne volný čas pro pěší prohlídku dalších zajímavých míst, jako radnice, památník Kryštofa Kolumba či možnost vychutnat si obchodní ulice pro případné nákupy.

Cena: 700Kč / 25€


Pozn.: Výlet se uskuteční při min. účasti 30 osob. Programový sled výletu může být na místě změněn.
Výlet PO STOPÁCH KRYŠTOFA KOLUMBA
<
>
Popis
Návštěva „kolébky objevu“: kláštera Santa Maria de la Rábida z patnáctého století, kde byla naplánována první výprava do Ameriky. Následuje návštěva Muelle de las Carabelas, kde spatříme Santa Marii, Pintu a Ninu, repliky lodí, které odsud vypluly 3. srpna 1492, dále také „Ostrov setkání“ a středověký přístav.
V ceně jsou zahrnuty vstupy do památek.

Cena: 980Kč / 35€Pozn.: Výlet se uskuteční při min. účasti 30 osob. Programový sled výletu může být na místě změněn.
Výlet NÁRODNÍ PARK DOÑANA
<
>
Popis
Návšteva národního Parku Doñana, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Průjezd parkem s návštěvou 4 ekosystému (pláže, duny, lesy a mokřiny) a ústí řeky Guadalquivir, trvá přibližně 3,5 hod. Další zastávkou je lokalita Matalascañas, kde budete mít volný čas na zakoupení občerstvení a návštěvu zdejší krásné a vyhlášené pláže.Návštěva vnitřní části parku je komentována v angličtině a španělštině.
V ceně je zahrnut vstup do parku Doñana.

Cena: 2 130Kč / 76€Pozn.: Výlet se uskuteční při min. účasti 30 osob. Programový sled výletu může být na místě změněn.
Výlet ALGARVE
<
>
Popis
Odjezd do Portugalska přes mezinárodní most. Příjezd do Vilamoury, luxusního turistického centra Algarve. Volný čas. Další zastávkou je Albufeira, malebné rybářské městečko, které si udrželo svůj půvab navzdory turistům. Volný čas na oběd. Na zpáteční cestě se zastavíme ve Vilareal do Santo Antonio, „nákupním ráji“. Volno vhodné k nákupům v tradičních obchůdcích. Na závěr překročíme řeku Guadianu přívozem.
V ceně je zahrnuta doprava přívozem.

Cena: 1 290Kč / 46€Pozn.: Výlet se uskuteční při min. účasti 30 osob. Programový sled výletu může být na místě změněn.
Výlet v ceně: TAVIRA
Popis
Město Tavira je oblíbené turistické letovisko v portugalské provincii Algarve. Díky jedinečné architektuře, kde se mísí prvky římského, arabského a křesťanského stavitelství si Algarve zachovalo svou charakteristickou podobu. V centru města jsou k vidění pozůstatky hradních zdí, kostely a mosty z různých historických období. Spolu s nádhernými plážemi a ostrovem kolem oblasti Ria Formosa tvoří jedinečnou scenérii, která oslní řadu svých návštěvníků. Algarve je typické svými úzkými uličkami, udržovanými parky, které jsou ideální na procházky po tomto portugalském městečku.
Ohlasy našich klientů

"Prožili jsme krásnou dovolenou ve Španělsku s Vaším zájezdem do hotelu Ohtels - Islantilla, rezervační číslo 1 037 349 a moc Vám za to děkujeme. Zvlášť bychom chtěli vyzdvihnout a ocenit práci Váší delegátky Mariany Fornerové. Byli jsme mile překvapeni hned na začátku dovolené, když jsme na ni narazili již podruhé a hned jsme si vzpomněli na loňský rok, protože už tenkrát nám přišla velice sympatická a obětavá. Je to žena na svém místě, svou práci ovládá bravurně a profesionálně. Už teď se těšíme na příští dovolenou s Vámi a s paní Marianou!"
Alena & Vladislav Hýblovi - Costa de la luz - HUELVA, září 2018