Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Stafilia Beach

Řecko / Rhodos Zpátky

Hotel Stafilia Beach ***

Poloha

STAFILIA Beach Hotel je menší 3 hvězdičkový hotel rodinného typu nacházející se v jižní části ostrova Rhodos. Oblíbený hotel je situován kousek od oblázkovo - písečné pláže. Z nedalekého pobřeží vyjíždí pravidelně výletní loď do historického města Lindos vzdáleného cca 8 km. Cca 1 km od hotelu se nachází oblíbená písečná pláž Glystra. Necelých 600 m od hotelu narazíte na stejnojmenný obchůdek Stafilia, odkud vyjíždí turistický vláček do cca 1 km vzdáleného klidného letoviska Kiotari.

Provozovatelé všech turistických atrakcí ( jako vláček či výletní loď) upravují jízdní řády podle aktuální situace a klimatických podmínek.

Město Rhodos s letištěm a hlavní přístavem leží ve vzdálenosti cca 56 km.

Vybavení hotelu

Hotelový komplex se skládá se z několika budov a je obklopen zahradou se vzrostlými borovicemi, které poskytují přirozený stín. Hotel je vhodný pro klienty, kteří touží po klidném prostředí vhodném k odpočinku. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, snack bar, Wi-Fi, TV koutek. Hotel vlastní krásný bazén s lehátky a slunečníky s oddělenou části pro děti, dále hřiště na volejbal, malé dětské hřiště, zastíněnou venkovní terasu. Nedaleko od hotelu se nachází stanoviště vodních sportů.

Vybavení pokoje

Hotelové pokoje poskytují ubytování pro 1 - 3 osoby (s možností přistýlky). Některé pokoje situovány v prvním patře a jsou s bočním výhledem na moře, ve zvýšeném přízemí je z balkonů výhled do zeleně. Většina pokojů má balkon nebo terasu, nelze garantovat. Dětská postýlka je na vyžádání. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, klimatizací (za poplatek) lednicí,TV a Wi - Fi připojením.

Stravování

Polopenze.

Pláž

Hotel je situován kousek od oblázkovo - písečné pláže. Cca 1 km od hotelu se nachází oblíbená písečná pláž Glystra.