Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Louis Colossos Beach

Řecko / Rhodos

Ubytování

Louis Colossos Beach ****

Doprava

Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

leteckou dopravu včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování, 7x all inclusive, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, fakultativní výlety a služby

Popis zájezdu

Podle starých řeckých pověstí je vznik čtvrtého největšího řeckého ostrova spjat s legendou o Diovi a Héliovi. Zeus se údajně po vítězné bitvě nad Titány rozhodl rozdělit zemi mezi olympské bohy. Jediným, na koho se nedostalo, byl bůh slunce Hélios, který tou dobou zrovna putoval se svým slunečním vozem po obloze. Zeus Héliovi přislíbil, že mu daruje zemi, která se sama vynoří z vody. Z moře se po čase vynořila zem, kterou Hélios ozářil svým jasem a učinil ji tak nejkrásnějším ostrovem v Egejském moři. V poslední době je Rhodos velmi oblíbenou a vyhledávanou turistickou destinací a to nejen v létě. Dovolená v jarním nebo podzimním termínu vám umožní kromě koupání také poznávat památky a jiné krásy, které ostrov nabízí, léto se zde pak odehrává ve znamení odpočinku pod žhavým sluncem a koupání v prohřátém moři. Ostrov je 77 km dlouhý a zhruba 37 kilometrů široký. Na Rhodosu je spousta míst k objevování. Nezáleží na tom, zda vyhledáváte pro svou dovolenou živá přímořská letoviska nebo dáváte přednost historickým městům, jestli si posedíte v pro Řecko tak typických útulných tavernách nebo se vydáte na výlet do některé odlehlé vesničky, skryté v horách – každý si zde přijde na své! Ať už se vydáte jakýmkoliv směrem, Rhodos vám nabídne naprosto odlišné tváře. Na severu naleznete pulzující střediska, na východě prázdninová letoviska, dlouhé pláže a čisté moře na západě a na jihu poněkud drsnější pobřeží. Zkrátka, dovolená na Rhodosu je tou správnou volbou pro léto 2012!
Ubytování v hotelu Louis Colossos Beach 4*. Hotel Louis Colossos Beach 4* leží v letovisku Kalithea, přímo u stejnojmenné písčité pláže, omývané průzračně čistým Egejským mořem. Dovolená na Rhodosu už na vás čeká!

Cena obsahuje

leteckou dopravu včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování, 7x all inclusive, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, fakultativní výlety a služby

Louis Colossos Beach ****

Poloha

Tento oblíbený hotel se nachází přímo u krásné písčité pláže Kalithea, 2 km od centra stejnojmenného letoviska. Díky nepřebernému množství zábavních možností je Louis Colossos Beach hotel ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu

Non-stop recepce, minimarket, kadeřnictví, portýr, internetový koutek, směnárna, zlatnictví, půjčovna aut a jízdních kol, 5 restaurací, bary, 2 bazény, 4 tenisové kurty, mini golf, stolní tenis, kulečník, vodní pólo, plážový volejbal, posilovna, parní lázeň, jacuzzi, sauna, denní a večerní animační programy, diskotéka, TV místnost, dětský bazén, dětská herna s hlídáním, dětské hřiště.

Vybavení pokoje

koupelna/wc s vanou nebo sprchovým koutem, telefon, balkon nebo terasa, minilednička, fén, telefon, satelitní TV, individuálně nastavitelná klimatizace, trezor (za poplatek)