Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Gasthof Bad Hochmoos - LYŽE

Rakousko Zpátky

Hotel Gasthof Bad Hochmoos ***

Poloha

Jedná se o hotel rodinného typu s krásným výhledem na Alpský masiv. Nachází se v klidném místě – 1,5 km od centra Loferu, v okrese Zell am See, spolková země Salzbursko. Leží v údolí řeky Saalach.

Pokud někdo hledá způsob, jak se zabavit, tak nedaleko od hotelu ca 1,5 km se nachází Kloster Maria Kirchental, dostupný i pěšky.

Pro zimní období disponuje hotel lyžárnou a přímo před hotelem je zastávka SKI BUSu, který Vás doveze zdarma do lyžařské oblasti Almentwelt LOFER*, vzdálené cca 2 km.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí celou řadu služeb a vybavení. Má krytý bazén s volným vstupem, bar, restauraci, saunu. Dále nabízí Bezplatné Wifi, tenisový kurt, garáž na kola, to vše je zdarma. Masáže za příplatek. Pronájem elektrokol v hotelu je za přípatek. Bowling za příplatek.

Vybavení pokoje

Pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem, včetně vysoušeče vlasů. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón.
Pokoje mají dvoulůžkovou postel nebo rozkládací pohovku. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Na pokoji je telefon, televize a trezor.

Stravování

Polopenze.