Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

3 Perly na Dunaji se stewardy

Rakousko
Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

- Welcome drink
- 3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích
- Kombinovanou polopenzi po celou dobu zájezdu
- Dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC
- Vedoucího zájezdu
- Stewardy (občerstvení k dispozici dle potřeby)
- Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu
- Pojištění záruky pro případ úpadku CK dle zák. 159/1999 Sb.

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby

Cena obsahuje

- Welcome drink
- 3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích
- Kombinovanou polopenzi po celou dobu zájezdu
- Dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC
- Vedoucího zájezdu
- Stewardy (občerstvení k dispozici dle potřeby)
- Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu
- Pojištění záruky pro případ úpadku CK dle zák. 159/1999 Sb.

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby

Program zájezdu


1.den
Odjezd z Hradce Králové v 8.00 hodin. Možnost nástupu v Holicích, ve Vysokém Mýtě, v Litomyšli, ve Svitavách a v Brně (cca 11.00 hod.). Hraničním přechodem Lanžhot-Kúty na Slovensko, přejezd do největšího a hlavního města Slovenska – Bratislavy. Odpolední autobusová a pěší návštěva nejznámějších památek a historického centra města s mnoha paláci v barokním stylu. Bratislavský hrad – historická dominanta tyčící se na skále nad řekou Dunaj, rokokový Grasalkovičův palác – sídlo prezidenta Slovenské republiky s nejhezčí zahradou ve městě, Dóm sv. Martina, Stará radnice, Michalská brána, Primaciální palác atd. V podvečer přejezd na ubytování, večeře v hotelu.

2.den
Snídaně v hotelu, odjezd do centra Budapešti, celodenní prohlídka hlavního města Maďarska (UNESCO). Autokarový a pěší okruh městem se zastávkami: budova Parlamentu, pěší cesta do historického centra na hradní vrch Buda, Rybářská bašta a Matyášův kostel. Odpolední program v oblasti rekonstruované centrální tržnice s bohatým výběrem maďarských produktů a Lidového parku s náměstím Hrdinů. Prohlídka barokního objektu termálních lázní Széchenyi, zoologické zahrady, budov mnoha muzeí (muzeum zemědělství, muzeum umění, muzeum krásného umění). Návrat na stejné ubytování, večeře v hotelu.

3.den
Snídaně v hotelu, odjezd do velmi působivé přírodní lokality Dunajského ohybu. Zastávka v Budapešti na vyhlídce Gellért – panoramatický pohled na řeku Dunaj a městské části Buda a Pest. Procházka v uměleckém městě Szentendre známého výstavami výtvarníků a širokou nabídkou výrobků lidové tvořivosti. Odpoledne návštěva královského gotického hradu Visegrád, panoramatický výhled na Dunaj, Visegrádské vrchy a pohoří Börzsöny. Návštěva Ostřihomi, jednoho z nejstarších maďarských měst, které začalo psát svou historii už v roce 972 a stalo se prvním sídelním místem maďarských králů. Od 10. do 13. století byla Ostřihom hlavním městem Uherského království. Návštěva největšího renezančního chrámu v Maďarsku Ostřihomské baziliky (interiér, pokladnice, krypta a vyhlídková kupole). Prohlídka nádvoří hradu, kde se narodil Štěpán, zakladatel maďarského státu a svatořečený král Maďarska. Možnost koupání v termálních lázních Aquasziget v jednom z nejnovějších a nejmodernějších lázeňských komplexů nebo ve Štúrovu v termálním koupališti Vadaš. Večeře a návrat na stejné ubytování.

4.den
Snídaně v hotelu, přesun do centra Vídně. Dopolední procházka od kavárny Gloriette s vyhlídkou přes zahrady k zámku Schönbrunn. Odpoledne prohlídka centra města, reprezentační budovy na Ringu, Hofburg, ulice Graben, Staré město, Stephansplatz s monumentálním dómem sv. Štěpána a mnoho dalšího. Osobní volno k návštěvě muzeí a interiérů památek či možnost nákupů suvenýrů na rušných třídách města. Odjezd z Vídně v odpoledních hodinách do ČR. Návrat do Hradce Králové ve večerních hodinách.

3 PERLY NA DUNAJI bez nočních přejezdů