Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Royal Orchid - Madeira pro seniory 55+

Portugalsko / Madeira Zpátky

Royal Orchid ****

Poloha

Hotel se nachází na jižním břehu Madeiry ve vesničce Canico do Baixo, která je položena mezi Funchalem a Santa Cruz. Do Funchalu Vás 3 x denně s výjimkou neděle dopraví zdarma hotelový minibus. Centrum vesničky je vzdáleno cca 2,5 km.

Doba transferu z letiště do hotelu cca 20 min.

Vybavení hotelu

K dispozici Vám je restaurace, 2 bary, internet (za poplatek), propojený vyhřívaný vnitřní bazén s venkovním se sladkou vodou a přímým vstupem k moři a terase s možností slunění, hrací místnost, jacuzzi, turecké lázně, fitness, masáže.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou velmi útulně a moderně zařízeny, mají koupelnu/WC, fén, telefon s přímou volbou, SAT-TV, radio, trezor za poplatek 8,-Eur/týden.

Stravování

​Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze.

Zajímavá místa

Pro sportovní a kulturní vyžití slouží hostům plně vybavené fitness centrum, aerobic, sauna, jacuzzi, turecké lázně a masáže, stolní tennis, billiard – kulečník, šnorchlování. Venkovní bazén, na slunečních terasách jsou zdarma k dispozici slunečníky a lehátka.Pro vášnivé potapěče je v sousedním hotelu potápěčská škola. Pro golfisty 13 km vzdálené golfové hřiště Santo da Serra nebo 7 km vzdálené hřiště Palheiro Golf. Obě jsou 18-ti jamková. Společenská místnost: 2x kulečník, 1x pingpong.