Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel F.V.Baía - Madeira pro seniory 55+

Portugalsko / Madeira Zpátky

F.V. Baía ****

Poloha

Tento krásný 4* hotel se nachází v hlavním městě Funchalu v jedné z jeho nejlepších čtvrtí. Moderní skleněná budova odráží luxus a fantastický interiér. Z hotelu je překrásný výhled na oceán, Katedrálu a starou čtvrť.

Doba transferu z letiště do hotelu cca 15 min.

Vybavení hotelu

V hotelu je Vám k dispozici prostorná recepce s lobby barem, Wi-fi zóna s připojením k internetu zdarma, venkovní vyhřívaný bazén, dětský venkovní vyhřívaný bazén, SPA (vnitřní bazén s jacuzzi, sauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika), hlídání dětí (za poplatek), tenisové kurty, fitness centrum, hrací místnost (biliár, stolní tenis, šipky), restaurace a 2 bary a konferenční místnost.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí 3 typy pokojů: dvoulůžkové pokoje standard a superior s výhledem na moře a studia s kuchyňským koutem s výhledem na hory. Všechny typy jsou standardně vybaveny klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, trezorem (za poplatek), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. Superior pokoje mají navíc LCD-TV, minibar, připojení k internetu, župany a pantofle, volný vstup do lázní. Studia mají navíc kuchyňský kout, LCD-TV, jídelní stůl se židlemi, balkon se zahradním nábytkem.

Stravování

​snídaně s možností dokoupení polopenze.