Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

St. Raphael

Kypr / Limassol

Ubytování

St. Raphael *****

Doprava

Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

letecká doprava včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování, 7x ultra all incluisve, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, fakultativní výlety a služby

Popis zájezdu

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Geograficky je součástí Asie, kulturně a politicky však náleží k Evropě. Pro svoji strategickou polohu představoval již od doby starověku křižovatku mezi světadíly a často střídal vládce, kteří zde v průběhu staletí zanechávali stopy. Roku 1974 došlo k turecké okupaci severní části Kypru a od té doby je ostrov rozdělen na řeckou část, která tvoří asi 2/3 ostrova a část tureckou. Díky své poloze je Kypr jednou z nejteplejších oblastí Evropy a je tedy jako stvořený pro báječnou dovolenou nejenom v létě, ale téměř po celý rok. Nejkrásnější pláže Kypru a zároveň celého Středomoří se nacházejí na jihovýchodním pobřeží ostrova. Jsou to právě běloskvoucí pláže s až neuvěřitelně tyrkysovým mořem u měst Agia Napa a Protaras, kterým Kypr vděčí za svou pověst ráje na zemi a za to, že jej rok co rok navštíví kolem dvou milionů turistů. Jihozápadní pobřeží je většinou kamenité a členitější, avšak i tady, především v okolí města Paphos, najdete krásné pláže. Hlavním městem Kypru je Nicosia, která je zároveň vědeckým, společenským a kulturním centrem ostrova. Leží v samém středu ostrova a asi v jedné třetině ji protíná hranice s okupovanou severní částí ostrova. Dovolená na Kypru je výbornou volbou i pro ty, kteří během svých cest rádi poznávají historii a kulturu. Můžete navštívit třeba Archeologický park v Paphosu s překrásnými mozaikami a amfiteátrem, zachovalé antické sídlo Kourion u Limassolu, archeologické muzeum v Larnace nebo Arcibiskupský palác v Nikósii. Na své si přijdou rovněž vyznavači golfu, turistiky nebo cyklistiky, a to hlavně na jaře nebo na podzim, neboť léto zde bývá skutečně žhavé.
Zkrátka, ať už chcete svou dovolenou trávit na pláži a nechat se konejšit teplým, křišťálově čistým mořem nebo ji trávit aktivně, Kypr je tím pravým místem pro vás!
Ubytování v hotelu St. Raphael 5* v Limassolu. Limassol je s počtem 230 000 obyvatel druhým největším městem na Kypru a zároveň největším přístavem ostrova. Město leží v zálivu Akrotiri na jižním pobřeží ostrova a nabízí rušný městský život. Je významné jak z hlediska cestovního ruchu, tak i z hlediska služeb a obchodu. Ve městě sídlí také Kyperská technická univerzita či Muzeum středověku. Nádherná přímořská promenáda vybízí k pohodové večerní procházce a příjemnému posezení v některé z mnoha kaváren. Limassol je letovisko, které pro svou dovolenou vyhledávají hlavně milovníci ruchu a zábavy, ale rovněž ti, kteří touží poznat cizí kulturu a obdivovat historické památky. Hotel St. Raphael 5* je oázou opravdového luxusu a nachází se přímo u krásné písčité pláže. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Cena obsahuje

letecká doprava včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování, 7x ultra all incluisve, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, fakultativní výlety a služby

St. Raphael *****

Poloha

Tento nedávno zrenovovaný luxusní hotel, který v roce 2010 vyhrál prestižní cenu World Luxury Hotel Awards, se nachází přímo na jedné z nejznámějších a největších písečných pláží v Limassolu. Hotel je proslulý zejména svým ultra all inclusive programem, který je již zahrnutý v ceně. Díky široké nabídce zábavních možností a typů pokojů má co nabídnout všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu

2 bary, 6 restaurací, jacuzzi, sauna, parní lázeň, posilovna, vnitřní vyhřívaný bazén, dva venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma), obchod se suvenýry, klenotnictví, butik, lázně, stíněný dětský bazének, dětské hřiště s hlídáním, baby sitting (za poplatek), tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, lukostřelba, šipky, francouzské kuželky, badminton, potápění. Hotel se nachází přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou/wc s rozměrnou vanou, telefonem, satelitní TV s možností placených kanálů a playstation hrami, rádiem, trezorem, setem pro přípravu kávy nebo čaje, wi-fi připojením k internetu (za poplatek). Všechny pokoje s výjimkou rodinných apartmánů mají k dispozici balkon.