Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

St. Raphael *****

Poloha

Tento nedávno zrenovovaný luxusní hotel, který v roce 2010 vyhrál prestižní cenu World Luxury Hotel Awards, se nachází přímo na jedné z nejznámějších a největších písečných pláží v Limassolu. Hotel je proslulý zejména svým ultra all inclusive programem, který je již zahrnutý v ceně. Díky široké nabídce zábavních možností a typů pokojů má co nabídnout všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu

2 bary, 6 restaurací, jacuzzi, sauna, parní lázeň, posilovna, vnitřní vyhřívaný bazén, dva venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma), obchod se suvenýry, klenotnictví, butik, lázně, stíněný dětský bazének, dětské hřiště s hlídáním, baby sitting (za poplatek), tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, lukostřelba, šipky, francouzské kuželky, badminton, potápění. Hotel se nachází přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou/wc s rozměrnou vanou, telefonem, satelitní TV s možností placených kanálů a playstation hrami, rádiem, trezorem, setem pro přípravu kávy nebo čaje, wi-fi připojením k internetu (za poplatek). Všechny pokoje s výjimkou rodinných apartmánů mají k dispozici balkon.