Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Panas Holiday Village Cat A´

Kypr / Agia Napa

Doprava

Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

letecká doprava včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, fakultativní výlety a služby

Popis zájezdu

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Geograficky patří k Asii, kulturně a politicky však náleží k Evropě. Pro svoji strategickou polohu představoval již od starověku křižovatku mezi světadíly a často střídal vládce, kteří zde v průběhu staletí po sobě zanechávali stopy. Roku 1974 došlo k turecké okupaci severní části ostrova a od té doby je Kypr rozdělen na řeckou (asi 2/3 ostrova) a tureckou část. Díky svojí poloze je Kypr jedním z nejteplejších míst v Evropě a je proto jako stvořený pro ideální dovolenou nejen v létě, ale téměř po celý rok. Nejkrásnější pláže na Kypru a zároveň celého Středomoří najdete na jihovýchodním pobřeží ostrova. Jsou to právě bělostné pláže s až absurdně tyrkysovým mořem u měst Agia Napa a Protaras, kterým Kypr vděčí za pověst ráje na zemi a za to, že jej ročně navštíví téměř dva miliony turistů. Jihozápadní pobřeží ostrova je převážně kamenité a členitější, nicméně i zde, především v okolí města Paphos, lze nalézt krásné pláže. Hlavním městem Kypru je Nicosia, která je zároveň vědeckým, společenským a kulturním centrem. Leží přibližně ve středu ostrova a v jedné třetině ji protíná hranice s okupovanou tureckou částí ostrova. Dovolená na Kypru je dobrou volbou i pro ty z vás, kteří na svých cestách rádi poznávají historii a kulturu. Můžete navštívit například Archeologický park v Paphosu s nádhernými mozaikami nebo amfiteátrem, zachovalé antické sídlo Kourion u Limassolu, arcibiskupský palác v Nikósii nebo archeologické muzeum v Larnace. Na své si přijdou i milovníci turistiky, cyklistiky nebo golfu, a to především na jaře nebo na podzim, neboť léto zde bývá skutečně horké.
Zkrátka, ať už chcete svou dovolenou trávit na pláži a nechat se konejšit teplým, průzračným mořem nebo ji trávit aktivně, Kypr je tím pravým místem pro vás!
Ubytování v apartmánech Panas Holiday Village Cat´A v letovisku Agia Napa. Toto výhradně turistické městečko bylo vybudováno v 70. letech 20. století na místě malé rybářské vesničky. Agia Napa, to jsou především krásné pláže, průzračně čisté moře, hotelové komplexy, bary, restaurace a taneční kluby. Toto letovisko je ideálním místem pro turisty, kteří hledají odpočinek na pláži a bohatý noční život. Všechny pláže v Agia Napa se jsou oceněny modrou vlajkou EU za čistotu a vybavenost a jsou považovány za jedny z nejkrásnějších v celém Středomoří. Panas Holiday Village Cat´A leží asi 15 minut chůze od centra letoviska a nejkrásnější pláže Kypru – Nissi Beach. Doporučujeme především pro rodiny s dětmi.

Cena obsahuje

letecká doprava včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, fakultativní výlety a služby

Panas Holiday Village Cat A´

Poloha

Tento moderní komplex apartmánového typu se nachází v oblasti Agia Napa a leží přímo u moře. Panas Holiday nabízí ubytování s možností vlastního vaření a balkóny s výhledem na moře nebo do zahrad. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Centrum letoviska a krásná pláž Nissi beach se nachází 15 minut chůze od hotelu.

Vybavení hotelu

Dvě restaurace, koktejlový bar, recepce, internetový koutek, wi-fi připojení, venkovní i vnitřní bazén, fitness, tenisový kurt, volejbalové hřiště, dětské hřiště, sauna, konferenční místnost.

Vybavení pokoje

Koupelna/wc, telefon, trezor, kuchyňka s troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem a mini lednicí. Dále jsou pokoje vybaveny TV, klimatizací, telefonem, trezorem a balkónem nebo terasou.