Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Nissiana Hotel

Kypr / Agia Napa

Ubytování

Nissiana Hotel ***

Doprava

Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

letecká doprava včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování, 7x snídaně, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, fakultativní výlety a služby

Popis zájezdu

Kypr je třetím největším ostrovem Středozemního moře. Geograficky patří k Asii, kulturně a politicky však náleží k Evropě. Pro svoji strategickou polohu tvořil již od starověku křižovatku mezi kontinenty a často střídal vládce, kteří zde v průběhu staletí zanechávali stopy. Roku 1974 došlo k turecké okupaci severní části ostrova a od té doby je Kypr rozdělen na řeckou (asi 2/3 ostrova) a tureckou část. Díky svojí poloze je Kypr jedním z nejteplejších míst Evropy a je tak jako stvořený pro ideální dovolenou nejen v létě, ale téměř po celý rok. Nejkrásnější pláže na Kypru a zároveň v celém středomoří najdete na jihovýchodním pobřeží ostrova. Jsou to právě bělostné pláže s až absurdně tyrkysovým mořem u měst Agia Napa a Protaras, kterým Kypr vděčí za pověst ráje na zemi a za to, že jej ročně navštíví téměř dva miliony turistů. Jihozápadní pobřeží ostrova je většinou kamenité a členitější, nicméně i zde, především v okolí města Paphos, lze nalézt krásné pláže. Hlavním městem Kypru je Nicosia, jež je zároveň vědeckým, společenským a kulturním centrem. Nachází se přibližně ve středu ostrova a v jedné třetině ji protíná hranice s okupovanou tureckou částí ostrova. Dovolená na Kypru vhodná i pro ty z vás, kteří na svých cestách rádi poznávají i historii a kulturu. Můžete navštívit například Archeologický park v Paphosu s nádhernými mozaikami nebo amfiteátrem, zachovalé antické sídlo Kourion u Limassolu, arcibiskupský palác v Nikósii nebo archeologické muzeum v Larnace. Na své si přijdou i milovníci turistiky, cyklistiky nebo golfu, a to především na jaře nebo na podzim, neboť léto zde bývá velmi horké.
Zkrátka, ať už chcete svou dovolenou trávit na pláži a nechat se konejšit teplým mořem nebo ji trávit aktivně, Kypr je tím pravým místem pro vás!
Ubytování v hotelu Nissiana 3*, který se nachází v letovisku Agia Napa. Toto čistě turistické městečko bylo vystavěno v 70. letech 20. století na místě malé rybářské vesničky. Agia Napa, to jsou především krásné pláže, průzračné moře, hotelové komplexy, bary, restaurace a taneční kluby. Toto letovisko je ideálním místem pro turisty, kteří hledají odpočinek na pláži a bohatý noční život. Všechny pláže v Agia Napa byly oceněny modrou vlajkou EU za jejich čistotu a vybavenost a jsou považovány za jedny z nejkrásnějších v celém Středomoří. Samotný hotel Nissiana leží pouze 150 m od nejslavnější pláže celého Kypru, Nissi Beach. Skvělá poloha ve spojení s kvalitními službami zaručují, že vaše dovolená, ať už na jaře, v létě, nebo na podzim, bude nezapomenutelná.

Cena obsahuje

letecká doprava včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování, 7x snídaně, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, fakultativní výlety a služby

Nissiana Hotel ***

Poloha

Nissiana je moderní 3* hotel, který se nachází u Nissi Bay, jen 150m od nádherné proslulé pláže s jemným pískem Nissi Beach, a necelé 3km od centra Agia Napa. Různé obchody, bary a restaurace naleznete v těsné blízkosti hotelu. Příjemný hotel má ideální polohu na dosah od pláže a zábavy. Doporučujeme jej také rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, konferenční místnost, wi-fi připojení, internetový koutek, venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, krytý bazén.

Vybavení pokoje

koupelna s vanou/wc, klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor a lednička za poplatek, balkon