Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Adams Beach

Kypr / Agia Napa

Ubytování

Adams Beach *****

Doprava

Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

letecká doprava včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování, 7x snídani, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, fakultativní výlety a služby

Popis zájezdu

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Geograficky je součástí Asie, kulturně a politicky však náleží k Evropě. Pro svoji strategickou polohu představoval již od starověku křižovatku mezi kontinenty a často střídal vládce, kteří zde v průběhu staletí zanechávali své stopy. Roku 1974 došlo k turecké okupaci severní části ostrova a od té doby je Kypr rozdělen na řeckou část, tvořící asi 2/3 ostrova a část tureckou. Díky svojí poloze je Kypr jednou z nejteplejších oblastí Evropy a je proto jako stvořený pro báječnou dovolenou nejen v létě, ale téměř po celý rok. Nejkrásnější pláže na Kypru a zároveň celého Středomoří najdete na jihovýchodním pobřeží ostrova. Jsou to právě běloskvoucí pláže s až absurdně tyrkysovým mořem u měst Agia Napa a Protaras, kterým Kypr vděčí za pověst ráje na zemi a za to, že jej rok co rok navštíví kolem dva miliony turistů. Jihozápadní pobřeží ostrova je převážně kamenité a členitější, avšak i zde, především v okolí města Paphos, lze nalézt krásné pláže. Hlavním městem Kypru je Nicosia, která je zároveň vědeckým, společenským a kulturním centrem. Leží přibližně ve středu ostrova a v jedné třetině ji rozděluje hranice s okupovanou tureckou částí ostrova. Dovolená na Kypru je výbornou volbou rovněž pro ty z vás, kteří na svých cestách rádi poznávají historii a kulturu. Můžete navštívit třeba Archeologický park v Paphosu s nádhernými mozaikami nebo amfiteátrem, zachovalé antické sídlo Kourion u Limassolu, Arcibiskupský palác v Nikósii nebo archeologické muzeum v Larnace. Na své si přijdou i milovníci cyklistiky, turistiky nebo golfu, a to především na jaře nebo na podzim, neboť léto zde bývá skutečně žhavé.
Zkrátka, ať už chcete svou dovolenou trávit na pláži a nechat se konejšit teplým, křišťálově čistým mořem nebo ji trávit aktivně, Kypr je tím pravým místem pro vás!
Ubytování v hotelu Adams Beach 5* v letovisku Agia Napa. Toto čistě turistické městečko bylo vybudováno v 70. letech 20. století na místě rybářské vesničky. Agia Napa, to jsou především krásné pláže, průzračné moře, hotelové komplexy, bary, restaurace a taneční kluby. Letovisko je ideálním místem pro turisty, kteří hledají odpočinek na pláži a velmi bohatý noční život. Všechny pláže v Agia Napa jsou oceněny modrou vlajkou EU za čistotu a vybavenost a jsou považovány za jedny z nejkrásnějších v celém Středomoří. Hotel Adams Beach 5* se pyšní exkluzivní polohou přímo na nejslavnější pláži ostrova, Nissi Beach. Díky rozsáhlé nabídce služeb si zde svou dovolenou užije každý, obzvláště pak rodiny s dětmi.

Cena obsahuje

letecká doprava včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování, 7x snídani, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu, fakultativní výlety a služby

Adams Beach *****

Poloha

Adams Beach se nachází na velmi lukrativním místě, přímo u jedné z nejhezčích a nejvyhlášenějších pláží na Kypru s jemným bílým pískem a azurovou vodou - Nissi beach. V blízkosti hotelu bary, restaurace a obchody. Dobře vybavený supermarket přímo v hotelu.V ceně welcome drink po příjezdu na hotel. Hotel má k dispozici vnitřní bazén, kde je vstup pro hotelové hosty ZDARMA. Autobusová zastávka se spojením do centra letoviska přímo před hotelem.

Doba transferu z letiště do hotelu cca 55 min.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, wi-fi připojení zdarma, restaurace a bary, lagunový bazén s jacuzzi, dětský bazén, tobogány, slunečníky a lehátka u bazénu. Supermaket přímo v hotelu. Dále se tu nachází kadeřnický salon a salon krásy, nezbytné obchody se suvenýry. Hotel disponuje také vnitřním bazénem, kde je vstup pro hotelové hosty ZDARMA. Hotel má vlastní pláž, kde jsou slunečníky a lehátka ZDARMA.

UPOZORNĚNÍ: Při ubytování hotel požaduje vratnou zálohu 100 Eur/pokoj na případné doplňkové služby (minibar,..). Pokud žádnou službu klient nevyužije, bude mu tato záloha navrácena při odjezdu. Zálohu lze garantovat kreditní kartou nebo zaplatit v hotovosti.

Vybavení pokoje

koupelna/wc, vysoušeč vlasů, trezor zdarma, minibar (za poplatek), wi-fi zdarma, klimatizace, TV, telefon a balkon/terasa s částečným výhledem na moře, úplným výhledem na moře nebo bazén. K dispozici za příplatek pokoje superior, apartmány nebo pokoje "adults only" - pouze pro dospělé nad 16 let.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatých švédských stolů.

Pláž

Hotel se nachází na jedné z nejhezčích pláží na Kypru - Nissi beach. Plážový servis (slunečníky a lehátka) na hotelové pláži v ceně! Osušky na pláž k zapůjčení ZDARMA (pouze oproti vratné kauci 10 Eur/osuška).