Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Sardinie pro seniory 55+ - Cala Gonone Beach

Itálie / Sardinie Zpátky

Cala Gonone Beach ****

Poloha

Hotel s panoramatickým výhledem na záliv Orosei se nachází uprostřed staletého parku, cca 500 m od centra letoviska Cala Gonone. Toto letovisko je základnou lodních výletů celé Sardínie – lze odtud doplout např. na krásné pláže Cala Mariolu, Cala Lunu a Cala Goloritzé.

Vybavení hotelu

Recepce, společenská místnost, TV místnost, čítárna, konferenční místnost, divadlo, restaurace s krytou verandou, tematická restaurace s kuchařskou show na panoramatické terase s výhledem na moře, bar s Wi-Fi, piano bar, bar u amfiteátru, bar u diskotéky, bazén o rozloze 1000 m2 s částí pro děti (v provozu v závislosti na počasí), multifunkční hřiště na fotbal a tenis, kánoe, zóna fitness, hřiště pro děti, možnost zapůjčení plážových osušek a kočárků-golfek (za poplatek, nutno uvést při rezervaci), minimarket, butik, řemeslné výrobky, animace (v plném provozu garantovány od cca 1.6. do 21.9., v ostatních termínech animace soft), prádelna (za poplatek), parkoviště.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda), na vyžádání možnost propojených pokojů až pro 5 osob. Pokoje jsou funkčně zařízené a vybavené sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, TV, miniledničkou, telefonem a trezorem. Většina pokojů má menší terasu, balkon nebo předzahrádku, některé pokoje ale disponují pouze oknem. Hotel disponuje pokoji pro handicapované (na vyžádání).

Stravování

Bufetové snídaně, obědy a večeře (včetně pizzy), v ceně zahrnuta k večeři voda, místní bílé a červené víno a pivo (neomezená konzumace). Způsob servírování stravy může být vzhledem k epidemiologickým opatřením upraven na částečný bufet, kdy personál jídlo podává nebo zcela servírované tak, aby bylo zachováno co největší bezpečí klientů.

Pláž

Hotel leží cca 800 m od pláže, kde je písek smíchaný s růžovým štěrkem. Na pláži je dostatek slunečníků, lehátek a křesílek pro všechny pokoje. Jezdí sem zdarma hotelový vláček v době určené jízdním řádem.