Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Domizia Palace

Itálie / Kampánie

Ubytování

Hotel Domizia Palace ****

Doprava

Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

- Leteckou přepravu včetně všech tax a poplatků
- Transfery v cíli zájezdu
- 7 nocí v hotelu
- Polopenzi (švédské stoly vč. sklenice vody a vína k večeři)
- Služby česky/slovensky mluvícího delegáta
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Cestovní pojištění vč. storna
- Pobytovou taxu (upřesnění výše delegátem na místě)

Popis zájezdu

Hotel Baia Domizia 4* doporučujeme párům nebo rodinám s dětmi, kteří si chtějí užít relaxace v hotelu přímo na písčité pláži (lehátka a slunečníky zdarma), krásného bazénu usazeného do pečlivě udržované zahrady plné krásných květin a zdobené bílými sochami a vynikajícího italského jídla. Hotel se nachází v letovisku Baia Domizia, které je umístěné v turistické zóně regionu Kampánie, v provincii Caserta. Přestože má v zimním období jen cca 1000 obyvatel, v letních měsících se tento počet několikanásobně zvyšuje. Bylo založeno jako rekreační středisko s hotely a apartmány u pěkných písčitých pláží severní Kampánie, na strategicky výhodném místě k podnikání zajímavých výletů po okolí (jen několik desítek kilometrů jsou umístěny – italské Versailles – zámek Caserta, Neapol, Pompeje, Herculaneum, Pozzuoli, Vesuv, či ostrovy Capri a Ischia, které jsou na obzoru viditelné již ze samostatného letoviska). Letovisko nabízí svým návštěvníkům veškerou infrastrukturu.

Cena obsahuje

- Leteckou přepravu včetně všech tax a poplatků
- Transfery v cíli zájezdu
- 7 nocí v hotelu
- Polopenzi (švédské stoly vč. sklenice vody a vína k večeři)
- Služby česky/slovensky mluvícího delegáta
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Cestovní pojištění vč. storna
- Pobytovou taxu (upřesnění výše delegátem na místě)

Video

Počasí a teploty

Ze zkušeností klientů víme, že je tato destinace v červnu a září vhodná jak na poznávání, tak i na koupání.

Hotel Domizia Palace ****

Poloha

Hotel se nachází v krásném zálivu Gulf of Gaeta obklopen piniovou zahradou s palmami. V blízkosti hotelu se nacházejí obchůdky a bary. Možnost místní dopravy autobusem.

Vybavení hotelu

Recepce, Wi-Fi (zdarma), 2 bary, restaurace, konferenční sál až pro 200 osob, bazén pro dospělé s mělčí částí vhodnou pro děti a sluneční terasou se slunečníky, udržovanou zahradu, animační programy a hudební večery (pořádány v sezóně), tenisový kurt, parkoviště.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vkusně zařízené a vybavené sociálním zařízením s fénem, klimatizací, SAT TV, miniledničkou, trezorem, fénem a většinou s balkonem (s výjimkou jednolůžkových pokojů).

Stravování

Polopenze formou švédských stolů včetně sklenice vody a vína k večeři.

Pláž

Písečná pláž se nachází jen pár metrů od hotelu s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátky jsou poskytovány zdarma.

Celodenní výlet CAPRI - Kampánie
Popis
Celodenní výlet na ostrov Capri, asi nejznámější a také nejkrásnější ostrov Kampánie. Mnozí ho přirovnávají k rajské zahradě, kde slunce svítí 365 dní v roce a ne nadarmo si zde postavili svá sídla takové osobnosti, jako např. Federico Fellini, Axel Munthe, Curzio Malaparte, Pablo Neruda a mnoho dalších. Ostrov Capri má dvě hlavní centra – noblesní městečko Capri a klidnější, přesto také velmi zajímavé městečko Anacapri, odkud se můžete podívat lanovkou na nejvyšší vrchol ostrova s překrásným výhledem na okolní ostrovy a neapolské pobřeží - Monte Solaro. Na ostrově samotném stojí za návštěvu Augustovy zahrady s úchvatným výhledem na nejvyhlášenější přírodní útvar ostrova – Faraglioni (3 skály při jižním pobřeží), milovníci archeologických areálů by si neměli nechat ujít prohlídku Villy Jovis (bývalé rezidence císaře Tiberia, který se sem uchýlil a strávil zde několik let svého zhýralého života). Pro zájemce možnost okružní plavby kolem ostrova (z přístavu k Faraglioni či k Modré jeskyni, není v ceně výletu).

Cena: 2380 Kč / 85 Eur


Cena zahrnuje: dopravu a průvodce/delegáta (není zahrnutý oběd a vstupy do památek). výlet se uskuteční při min. účasti 28 osob
Vesuv a archeologický areál Pompeje
Popis
Celodenní výlet do oblasti Vesuvu. V ranních hodinách odjezd k Vesuvu, asi nejznámější evropské sopce (transfer na Vesuv není zahrnut v ceně - cca 10€ na osobu). Právě její výbuch v roce 79 n. l. způsobil zničení mnoha vesnic a měst v jejím bezprostředním okolí. I Vy budete mít možnost obdivovat neskutečnou velikost tohoto vulkánu a vzniklého kráteru s fantastickým výhledem na neapolský záliv. Možnost zakoupení místních typických suvenýrů z lávy. Odjezd do Pompejí. Procházka areálem s licencovaným průvodcem, při které budete mít možnost obdivovat gladiátorské cely, divadlo, odeon, nevěstinec a mnoho dalších zajímavých památek a nálezů, jako jsou těla obětí původních obyvatel tohoto kdysi velmi slavného města. Návrat v pozdních odpoledních hodinách.

Cena: 1400 Kč / 50 Eur


V ceně výletu je zahrnuta doprava a průvodce/delegát(není zahrnutý oběd a vstupy do památek).
Perla jižní Itálie - Neapol/oblíbené místo Římanů - Pozzuoli
Popis
V dopoledních hodinách odjezd busem do Neapole. Okružní jízda po těch nejzajímavějších čtvrtích – jako jsou residentská oblast Posilipo a Vomero, Neapolský záliv, slavné Marechiaro, Megellina, Castel dell ́Uovo, Santa Lucia, Piazza del Plebiscito. Pěší okruh k Palazzo Reale, divadlu Opera a monstrózní galerii Umberta I. Rozchod s možností nákupů či ochutnávky místních specialit. Poté odjezd do Pozzuoli, oblíbeného místa starých Římanů, kteří si zde stavěli své vily, přestože se město nachází na výběžku, za nímž se táhne úzký pás vulkanických kopců se zajímavou Solfatarrou, původní sopkou, proslulou svými neustálými sirnými výpary. Krátká autobusová projížďka kolem amfiteátru Flavio, kdysi třetího největšího italského amfiteátru, dochovaného dodnes v poměrně dobrém stavu, a kolem druhé významné památky Pozzuoli – slavného Serapidova chrámu, původní římské tržnice.

Cena: 980 Kč / 35 Eur


V ceně výletu je zahrnuta autobusová doprava a průvodce/delegát (není zahrnutý oběd a vstupy do památek).
Sorrento a amalfitánské pobřeží
Popis
V ranních hodinách odjezd do Sorrenta, malebného městečka umístěného na skále při pobřeží Tyrhénského moře, jenž bylo oblíbeným lázeňským místem již v dobách starověku. Volno k prohlídce města, které se proslavilo mj. i produkcí citrónů a slavného likéru limoncella, které zde potkáte téměř na každém kroku. Pokračování do městečka Amalfi. Již samotná cesta křivolakými silničkami Vám poskytne nepřeberné množství nádherých výhledů na amalfitánské pobřeží, které je právem považováno za jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších na světě (na seznamu UNESCO od roku 1997) a jemuž vévodí právě město Amalfi, kdysi nejdůležitější město celé oblasti a námořní velmoc, ve které žilo 70000 obyvatel. Přestože město utrpělo velkým zemětřesení spojeným s tsunami ve 14. století, najdete zde mnoho zajímavých památek, jimž vévodí katedrála sv. Ondřeje z 11. století s ostatky tohoto světce a monumentálním schodištěm. Pro zájemce možnost pokračování lodí až do Salerna a obdivovat zbytek pobřeží z tohoto dopravního prostředku (není zahrnuto v ceně). Jinak pokračování do Vietri, malebného městečka, jenž proslulo zejména výrobou keramiky. Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

Cena: 1680 Kč / 60 Eur


V ceně výletu je zahrnuta autobusová doprava a průvodce/delegát (není zahrnutý oběd a vstupy do památek).
Caserta – úchvatný zámek právem přezdívaný „italské Versailles“
Popis
Polodenní výlet do Caserty, kde se nachází tento unikátní barokní zámek, vybuvovaný cca 40 kilometrů severně od Neapole. Je jedním z nejrozsáhlejších zámků Evropy a byl koncipován jako rezidenční sídlo Bourbonů za časů jejich vlády na Neapolským a Sicilským královstvím. Hlavním architektem byl jmenován Luigi Vanvitelli, který se na přání Karla IV. inspiroval nejen stavbou slavného zámku ve Versailles, ale i španělským Palacio Real v La Granja. Tam také čerpal koncepci pro nádherné zahrady, které tvoří součást celého zámku a byly vytvořeny horským parkem s průzorem 3 kilometrů.

Cena: 780 Kč / 28 Eur


V ceně výletu je zahrnuta doprava a průvodce/delegát (není zahrnutý oběd a vstupy do památek).
Akční balíček výletů Perla jižní Itálie – Neapol + Vesuv a Pompeje
Popis
AKČNÍ BALÍČEK FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

1) Perla jižní Itálie – Neapol
2) Vesuv a Pompeje

Pouze za 2 270,- Kč / 81 €

Důležité upozornění:
- Ceny výletů jsou orientační a během sezony se mohou změnit. Pokud není výslovně uvedeno jinak, v ceně výletu je technický doprovod delegáta. Ceny výletů nezahrnují vstupy.
- programový sled jednotlivých výletů může být na místě upraven
- na místě můžete zakoupit jednotlivé výlety v Eurech
- fakultativní výlety se uskuteční při minimálním počtu 28 osob