Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Ischia - San Marco

Itálie / Kampánie Zpátky

San Marco ****

Poloha

Rozsáhlý hotelový komplex sestávající z několika budov, spojený se sesterským komplexem hotelu Royal Palm****, se nachází 700 m od pláže Citara, 1.100 m od světoznámých Poseidonových zahrad, 850 m od pláže Cava del Isola a cca 25 min chůze od centra Foria.  Recepce pro oba komplexy se nachází v hotelu Royal Palm****. Autobusová zastávka je v blízkosti.

Vybavení hotelu

zdarma – 2x venkovní termální bazén, 2x vnitřní termální bazén, slunečníky, křesla a lehátka u bazénu, sluneční terasa, parkoviště (omezený počet míst) |za poplatek - bar u bazénu, v kompexu Royal Palm**** termální centrum s nabídkou procedur s využitím léčivého bahna (obklady, zábaly…), inhalace, léčba aerosoly, terapeutické masáže, masáž reflexních zón chodidel a kosmetické oddělení, wellness centrum - turecká lázeň, sauna, zážitková sprcha a klidová zóna.

Vybavení pokoje

koupelna s WC, fén, telefon, topení, minibar, sejf (za poplatek), SAT-TV a klimatizace (od 16.06. do 14.09.2018). Pokoje s balkonem nebo terasou a pokoje otočené na mořskou stranu s balkonem a výhledem na moře jsou za příplatek.

Stravování

polopenze podávaná v klimatizované restauraci hotelu Royal Palm****, italská snídaně formou bufetu, večeře – výběr z menu (3 chody - předkrm, hlavní jídlo a dezert), salátový bufet. Hotelová restaurace nabízí italskou i mezinárodní kuchyni, včetně místní napolitánské.