Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Ischia - Royal Palm

Itálie / Kampánie

Ubytování

Royal Palm ****

Doprava

Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

7x ubytování, polopenzi, vstup do bazénů v ubytovací kapacitě, služby CK a delegáta

Cena neobsahuje

autokarovou dopravu (3290 Kč, dítě do 10 let 2990 Kč), leteckou dopravu (8090 Kč), plnou penzi (1290 Kč)

Popis destinace

CK Quality tours nabízí i v zimě zájezdy na krásný italský termální ostrov ISCHIA v Neapolském zálivu, plném zeleně, kouzelné přírody a léčivých termálních pramenů. Využijte cenově výhodné nabídky, užijte si koupání v termálních bazénech a navštivte známá místa jižní Itálie jako Neapol, Sorrento, Capri, Vesuv, Pompeje, Amalfi a další.
Ostrov Ischia je jeden z nejkrásnějších a nejslavnějších ostrovů ve Středomoří. Dovolená na Ischii je zaručený relax spojený s ozdravnými účinky zdejších termálních vod. Ischia je známá ve světě především díky příjemnému podnebí, barvě křišťálového moře, příjemným písčitým plážím a přívětivosti místních obyvatel. Dnes patří také k jednomu z nejoblíbenějších turistickým cílů, neboť je díky kombinaci moře a řady termálních pramenů ideálním místem pro bezstarostnou a odpočinkovou dovolenou, a proto je označován za ostrov snů. Užijte si svůj zájezd dle svých představ!
Tento zájezd je pořádán ve spolupráci s CK Osvěta a italskou CK Lostar.

Cena obsahuje

7x ubytování, polopenzi, vstup do bazénů v ubytovací kapacitě, služby CK a delegáta

Cena neobsahuje

autokarovou dopravu (3290 Kč, dítě do 10 let 2990 Kč), leteckou dopravu (8090 Kč), plnou penzi (1290 Kč)

Royal Palm ****

Poloha

Luxusnější rozlehlý hotelový komplex nacházející se v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara. Hotel nabízí dlouhodobě kvalitní služby a je propojen překrásnou zahradou s hotelem San Marco. Klientům jsou k dispozici 4 termální bazény. Pláž Cava dell’Isola se nachází nedaleko.

Vybavení hotelu

2x venkovní termální bazén, 2x vnitřní termální bazén, sluneční terasy s lehátky (za poplatek cca 1,60 € /den) a slunečníky, léčebné a kosmetické centrum, recepce, 2 bary, restaurace se širokými vyhlídkovými terasami - restaurace “Citara”, restaurace „Cava dell' Isola”, parkoviště. Služby a vybavení jsou společné s hotelem San Marco ****.

Vybavení pokoje

200 pokojů se sociálním zařízením, TV-SAT, telefonem, minibarem, centrálním vytápěním, fénem, klimatizací (cca polovina června – polovina září). Pokoje jsou rozmístěné v budově s recepcí, dále v budovách Caterina Beach, Veneziana a dalších, které jsou součástí komplexu. Některé s výhledem na moře a s balkónem nebo terasou za poplatek.