Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Ischia nejen pro seniory

Itálie / Kampánie Zpátky

Villa Al Parco ***

Poloha

Velice příjemný rodinný hotel se nachází uprostřed krásné zahrady, v malebné části města Forio. Hotel je klienty oblíben pro kvalitní služby a dobré jídlo. Do centra Foria se dostanete za cca 20 minut chůze po rušné silnici nebo za cca 5 minut busem. Nad hotelem je bota nická zahrada La Mortella a pláž s romantickým zálivem San Francesco. Vzdálenosti od moře: přibližně 600 m, od centra: přibližně 1 km (příjemná 15-ti minutová procházka při moři nebo 5-ti minutová jízda ostrovním autobusem).

Vybavení hotelu

1x vnitřní termální bazén (34°C), 1x venkovní minerální bazén (25°C), sluneční terasa se slunečníky a lehátky, sauna, masáže za poplatek, recepce, klimatizovaná restaurace, bar, TV-SAT místnost, parkoviště.

Vybavení pokoje

pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkón nebo terasa, telefon s přímou volbou, centrální topení

Terme Park Imperial ***

Poloha

Moderní a elegantní hotelový komplex je situovaný ve velké tropické zahradě, kde se nachází také většina pokojů. K ideální relaxaci patří pobyt u jednoho z největších termálních hotelových bazénů na ostrově. Hotel je jen několik minut chůze od pláže Citara a slavných Poseidonových zahrad. Pro svoji kvalitu a příznivou cenu je nejprodávanějším a nejoblíbenějším hotelem společně s hotely Royal Palm a San Marco.

Vybavení hotelu

1x venkovní termální bazén (35°C), 1x vnitřní termální bazén (38°C), restaurace, recepce, hala, americký bar, taverna (všechny vnitřní místnosti hotelu jsou plně klimatizované), parkoviště, vlastní lázeňské centrum.

Vybavení pokoje

138 pokojů s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV-SAT, minibarem, trezorem za poplatek, rádiem, klimatizací (cca polovina června - polovina září). Balkón nebo terasa a výhled na moře za příplatek.

Park Victoria ***

Poloha

Příjemný a velmi oblíbený hotel se nachází v klidné oblasti v citrusových sadech nedaleko Poseidonových zahrad, pláží Citara (cca 20 min chůze) a Cava dell´Isola (10 min) a historického centra Foria. Hotel se skládá ze 2 budov a několika depandancí v jejím okolí. Klienti ubytovaní v depandancích využívají služeb hotelu Park Victoria. Depandance mohou být také soukromé apartmány různé vzdálenosti od hl. budovy do cca 150 m. Depandance jsou vybaveny jako hotelové pokoje 2** kategorie, jsou přidělovány na místě recepcí hotelu. Vzdálenosti pláž - 400 m centrum - 200 m

Vybavení hotelu

1x vnitřní termální bazén 36 °C, 1x venkovní termální bazén 30 °C, terasa s lehátky a slunečníky, bar, restaurace, centrální topení, trezor za poplatek. 1x týdně galavečer.

Vybavení pokoje

50 pokojů se sociálním zařízením, telefo nem, některé s balkónem či terasou (za příplatek), některé s TV.

San Marco ****

Poloha

Rozsáhlý hotelový komplex sestávající z několika budov, spojený se sesterským komplexem hotelu Royal Palm****, se nachází 700 m od pláže Citara, 1.100 m od světoznámých Poseidonových zahrad, 850 m od pláže Cava del Isola a cca 25 min chůze od centra Foria.  Recepce pro oba komplexy se nachází v hotelu Royal Palm****. Autobusová zastávka je v blízkosti.

Vybavení hotelu

zdarma – 2x venkovní termální bazén, 2x vnitřní termální bazén, slunečníky, křesla a lehátka u bazénu, sluneční terasa, parkoviště (omezený počet míst) |za poplatek - bar u bazénu, v kompexu Royal Palm**** termální centrum s nabídkou procedur s využitím léčivého bahna (obklady, zábaly…), inhalace, léčba aerosoly, terapeutické masáže, masáž reflexních zón chodidel a kosmetické oddělení, wellness centrum - turecká lázeň, sauna, zážitková sprcha a klidová zóna.

Vybavení pokoje

koupelna s WC, fén, telefon, topení, minibar, sejf (za poplatek), SAT-TV a klimatizace (od 16.06. do 14.09.2018). Pokoje s balkonem nebo terasou a pokoje otočené na mořskou stranu s balkonem a výhledem na moře jsou za příplatek.

Stravování

polopenze podávaná v klimatizované restauraci hotelu Royal Palm****, italská snídaně formou bufetu, večeře – výběr z menu (3 chody - předkrm, hlavní jídlo a dezert), salátový bufet. Hotelová restaurace nabízí italskou i mezinárodní kuchyni, včetně místní napolitánské.

Royal Palm ****

Poloha

Luxusnější rozlehlý hotelový komplex nacházející se v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara. Hotel nabízí dlouhodobě kvalitní služby a je propojen překrásnou zahradou s hotelem San Marco. Klientům jsou k dispozici 4 termální bazény. Pláž Cava dell’Isola se nachází nedaleko.

Vybavení hotelu

2x venkovní termální bazén, 2x vnitřní termální bazén, sluneční terasy s lehátky (za poplatek cca 1,60 € /den) a slunečníky, léčebné a kosmetické centrum, recepce, 2 bary, restaurace se širokými vyhlídkovými terasami - restaurace “Citara”, restaurace „Cava dell' Isola”, parkoviště. Služby a vybavení jsou společné s hotelem San Marco ****.

Vybavení pokoje

200 pokojů se sociálním zařízením, TV-SAT, telefonem, minibarem, centrálním vytápěním, fénem, klimatizací (cca polovina června – polovina září). Pokoje jsou rozmístěné v budově s recepcí, dále v budovách Caterina Beach, Veneziana a dalších, které jsou součástí komplexu. Některé s výhledem na moře a s balkónem nebo terasou za poplatek.