Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Kalábrie pro seniory 55+ - Pizzo Calabro Resort

Itálie / Kalábrie Zpátky

Hotel Pizzo Calabro resort ****

Poloha

Krásný hotelový komplex se nachází v klidné lokalitě na Tyrhénském pobřeží nedaleko městečka Pizzo (cca 10 km) a je obklopen krásnou udržovanou zahradou s piniovým lesíkem. Doprava minibusem do centra města Pizzo za poplatek (10 Eur/os./cesta tam i zpět) - 1x zdarma (může být spojeno s transferem z/na letiště).

Vybavení hotelu

V hotelu naleznete recepci, restauraci, bary, bazén typu laguna, bazén s hydromasáží, 2 tenisové kurty, saunu a turecké lázně, miniklub, směnárnu a Wi-Fi v rámci recepce. Upozorňujeme, že v bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, telefonem, miniledničkou, fénem, trezorem a balkonem či terasou se zahradním nábytkem.

Stravování

Polopenze nebo plná penze formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína.

Pláž

Soukromá písčito - oblázková pláž se nachází u resortu. Cesta na pláž vede udržovaným lesíkem příjemnou procházkou nebo lze využít hotelový vláček. Lehátka/křesílka a slunečníky jsou poskytovány zdarma.