Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Orea Horizont Šumava

Česká Republika / Železná Ruda
Popis

Mnoho informací o Šumavě naleznete na http://www.cestujemesumavou.cz/.

Ubytování

Hotel Orea Horizont Šumava ***

Doprava

Vlastní

Strava

snídaně

Akce

Termíny jsou nahodilé dle sezóny. Pokud máte zájem o jiný termín, neváhejte nás kontaktovat.

Cena za osobu od
2 000 Kč
(3 dny, Vlastní doprava, snídaně)
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Vlastní 16.06. - 18.06.2020 2 snídaně 2 000 Kč
Vlastní 27.07. - 30.07.2020 3 snídaně 3 624 Kč
Vlastní 10.10. - 12.10.2020 2 snídaně 2 000 Kč
Cena obsahuje

- Ubytování se snídaní
- Vstup do wellness
- Bazén
- Sauna
- Fitness
- 10% sleva na wellness procedury
- Parkování
- Wi-fi

Popis destinace

Šumava je jeden z nejkrásnějších krajů České republiky. Nachází se na hranicích s Německem a Rakouskem. Šumava je nejen významné české pohoří, ale také největší národní park a chráněná krajinná oblast. Můžeme zde najít pramen Vltavy, Lipenskou přehradu, Železnou Rudu, Klatovy.
Typická je svými krásnými lesy, pralesy, slatěmi, rašeliništi a karovými jezery. Nejvyšším vrcholem Šumavy je Plechý s 1378 m. Turisticky oblíbená místa jsou Modrava, Kvilda, pramen Vltavy, Povydří, jezera ledovcového původu (Plešné, Prášilské, Laka), rozhledna Poledník a další.

Cena obsahuje

- Ubytování se snídaní
- Vstup do wellness
- Bazén
- Sauna
- Fitness
- 10% sleva na wellness procedury
- Parkování
- Wi-fi

Hotel Orea Horizont Šumava ***

Poloha

Moderní hotel postavený v roce 1984, postupně rekonstruovaný. V roce 2006 byl v hotelu na ploše 1.280 m2 otevřen moderní wellness areál. Hotel je vzdálen od hlavní komunikace 1.800 m a je umístěn uprostřed lesů na horské louce. Z hotelu je překrásný výhled na hřeben západní části Šumavy. Ideální je pro hosty, kteří vyhledávají klidné prostředí a širokou nabídku regeneračních a rehabilitačních služeb. Je vhodný rovněž pro pořádání kongresů, seminářů apod.

Resort se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř v nadmořské výšce 1100 m n. m. v chráněné krajinné oblasti Šumava. "Vzdušné lázně" v klidném a překrásném prostředí jsou vhodným místem pro rehabilitační pobyty, zimní i letní turistiku. Svým vybavením hotel též ideálně vyhovuje účelům pro turistiku kongresovou.

Vybavení hotelu

Hotelový bazén s protiproudem, vodopádem a masážními tryskami o velikosti 11 x 6 m, whirlpool, masážní vodní chodník (Kneippovy lázně), sauna (16.00 - 21.00 hodin), římské vonné lázně (16.00 - 21.00 hodin), relaxační místnost, solárium "Turbo", softbar, večerní mořský svět, recepce, restaurace.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje 101 dvoulůžkovými pokoji s tímto vybavením: telefon, SAT TV, bezbariérové řešení hotelu, částečně balkon + fén, wifi připojení

Oficiální stránky hotelu

https://www.resorthorizont.cz/