Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Žďárské vrchy - klid a pohoda na Vysočině

Česká Republika / Žďárské vrchy
Popis

Klid a pohoda na Vysočině.
Odpočiňte si v klidném prostředí u rybníka v CHKO Žďárské vrchy. Nenechte si svoji dovolenou nikým rušit.

Ubytování

Hotel OREA Devět skal ****

Doprava

Vlastní

Strava

snídaně

Akce

Termíny jsou nahodilé dle sezóny. Pokud máte zájem o jiný termín, neváhejte nás kontaktovat.

Cena za osobu od
575 Kč
(2 dny, Vlastní doprava, snídaně)
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Vlastní 05.05. - 06.05.2020 1 snídaně 750 Kč
Vlastní 20.07. - 21.07.2020 1 snídaně 860 Kč
Vlastní 26.09. - 27.09.2020 1 snídaně 1 000 Kč
Vlastní 11.11. - 12.11.2020 1 snídaně 575 Kč
Cena obsahuje

- 1x ubytování v pokoji classic
- Snídaně formou bufetu
- Vstup do hotelového bazénu (8:00 - 20:00)
- Lahev vody při příjezdu

Cena neobsahuje

- Páteční a sobotní noc 250 Kč

Popis destinace

Orea Resort Devět Skal*** se nachází u Milovského rybníka nedaleko Nového Města na Moravě v CHKO Žďárské vrchy. Žďárské vrchy leží ve středu Česka, přesněji na severozápadě Hornosvratecké vrchoviny. Díky své poloze nabízí klidné a příjemné ubytování pro jednotlivce i celé rodiny. Resort je výborně dostupný ze všech dopravních tahů a poskytuje veškerý komfort pro strávení krásné dovolené. Krajina Žďárských vrchů je ideální pro turistiku, za historií se pak můžete vypravit na nedaleké hrady a zámky.
Centrem kulturního dění je Nové Město na Moravě, které se nachází ve vzdálenosti pouhých 15 km. Dále máte možnost navštívit např. Poličku Bohuslava Martinů, Litomyšl nebo soubory lidových staveb na Veselém kopci a v Hlinsku. Nabídka pamětihodností v okolí je opravdu široká.


Další informace naleznete na www.zdarskypruvodce.cz/zdarske-vrchy-tipy-na-vylet.

Cena obsahuje

- 1x ubytování v pokoji classic
- Snídaně formou bufetu
- Vstup do hotelového bazénu (8:00 - 20:00)
- Lahev vody při příjezdu

Cena neobsahuje

- Páteční a sobotní noc 250 Kč

Hotel OREA Devět skal ****

Poloha

Resort nacházející se u Milovského rybníka je svou polohou a vybavením vhodný jak pro outdoorové a teambuildingové aktivity a konference, tak pro pobyty rodin s dětmi. V resortu se můžete ubytovat v jednom z 131 pohodlných pokojů. K dispozici budete mít krytý bazén, saunu, restauraci 9 skal, lobby bar, konferenční prostory a vlastní parkoviště. Všichni hosté mohou využívat zrekonstruované víceúčelové sportoviště, pro děti je navíc připraven animační program. Díky certifikátu pet friendly se v hotelu postarají i o Vaše čtyřnohé miláčky. V celém hotelu je Wi-fi zdarma.

Vybavení hotelu

Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké. Wi-Fi je v celém resortu zdarma. Hotel má vlastní restauraci, bar, sluneční terasu a recepci fungující 24 hodin denně. Konferenční prostory, saunu, lázně a wellness (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje „Economy“ o velikosti 24 m2 jsou vybaveny televizí a telefonem a nabízejí možnost úpravy na Double/Twin. Všechny pokoje mají balkon, ze kterého se naskýtá nádherný výhled na Milovský rybník, okolní krajinu a travnaté plochy s minigolfem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Zdarma je parkování a vstup do bazénu.

Oficiální stránky hotelu

www.resortdevetskal.cz