Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Česká Republika / Špindlerův Mlýn Zpátky

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn ****

Poloha

Při svém pobytu v Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn se ocitnete na hranicích Krkonošského národního parku kousek nad Labskou přehradou. Stane se tak pro vás ideálním zázemím při zimních radovánkách a letních sportovních aktivitách.
Pokud plánujete rodinnou dovolenou, máme pro vás skvělou zprávu. V hotelu Clarion Špindlerův Mlýn vám děti zabaví, a vy si díky tomu také na chvíli odpočinete. Vyřádí se na venkovním hřišti, v herně, při animačních programech, v čítárně si odpočinou a pozdraví je hotelový maskot. Těšit se mohou i do krytého bazénu přímo v hotelu.
V hotelu Clarion se bude líbit vám, vašim přátelům i vašim dětem. Vyberte si ze dvou restaurací. Navštivte wellness a fitness centrum, děti si nechte hrát v herně a odpočívat v čítárně. Zahrajte si s partou kulečník. I když venku nebude právě ideální počasí, zde se určitě zabavíte.

Vybavení hotelu

24hodinová recepce, parkování pro auta i autobusy, 2 restaurace, letní terasa, lobby bar, Wi⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠-⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Fi zdarma, nekuřácký hotel, wellness a fitness centrum, dětské hřiště, herna, čítárna, hotelový maskot, animační programy, moderní lyžárna se skříňkami, přímo vedle sjezdovky Labská.

Vybavení pokoje

Standard pokoj:
22 m2 velikost pokoje, 3 max. počet osob, možnost přistýlky, nebo dětské postýlky, SAT TV, bezpečnostní schránka, příslušenství na přípravu kávy a čaje, sprcha, kvalitní italská kosmetika Prija, fén, parkování zdarma.

Superior pokoj:
22 m2 velikost pokoje, 3 max. počet osob, možnost přistýlky, nebo dětské postýlky, minibar, balkón s výhledem, župan a pantofle, SAT TV, bezpečnostní schránka, příslušenství na přípravu kávy a čaje, každý den láhev vody, sprcha, kvalitní italská kosmetika Prija, fén, parkování zdarma.

Apartmá / max. 3 osoby / a Rodinné pokoje / 2 + 3 osoby / na vyžádání.