Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Pobyt "Antistress Medical" - Hotel Krakonoš

Česká Republika / Mariánské Lázně Zpátky

Hotel Krakonoš ***

Poloha

Hotel Krakonoš Vás uvítá v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra. Z města se k hotelu dostanete MHD, kabinovou lanovkou.

Hotel má ideální polohu pro rodinnou rekreaci, firemní školení, pořádání srazů, ozdravných pobytů dětí školního a předškolního věku, k provozování různých sportovních aktivit. Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele hub.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce a informace 24 hodin denně, směnárna, služba buzení telefonem, WIFI internet, hotelové hlídané parkoviště - placené parkoviště, kosmetika, průvodcovské služby - možno zařídit, hotelová bezpečnostní agentura, zajišťování vstupenek na kulturní akce, pořádání školení, seminářů, svatebních hostin, promočních hostin. Možnost zajistit nordic walking a paintball.

Hotel Krakonoš nabízí hotelové ubytování s možností kompletní léčebné péče. V hotelu se používá přírodní lehce mineralizovaná voda z vlastního zdroje. Tato mineralizovaná voda je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness.

Vybavení pokoje

Hotel Krakonoš Vám nabízí 86 pokojů z toho 2 bezbariérové, 5 apartmánů, 18 podkrovních a 61 dvoulůžkových. Všechny pokoje jsou vkusně a útulně zařízeny. S vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, chladnička, vysoušeč vlasů.

Bezbariérový přístup - v budově hotelu se nachází výtah, který umožňuje spolu s dispozičním uspořádáním chodeb takřka neomezený bezbariérový přístup.

Internet a fax - možnost připojení k internetu (WIFI) a využití faxových služeb.

Zabezpečení - ve všech prostorách hotelu včetně pokojů jsou nainstalovány protipožární čidla. Úschova a zabezpečení cenných předmětů je zajištěna v hotelovém trezoru.

Stravování

V rámci pobytu je zahrnuta polopenze. Hotelová kuchyně Vám nabízí výborná česká jídla, včetně různých specialit. Jídla jsou podávána v prostorné restauraci se 110 místy, kterou lze rozšířit o přilehlý salonek až na 170 míst. Druhý salonek disponuje min kapacitou 50 míst. Servírovány jsou jak teplé i studené snídaně formou švédských stolů s bohatým výběrem. Večeře obsahuje výběr ze tří tříchodových menu. Jídelna je nekuřácká. Kromě klasických jídel je hotel schopen zajistit redukční, diabetické, vegetariánské nebo bezlepkové diety.

Lobby Bar slouží k odpolednímu a večernímu posezení hostí. Zde se podávají alkoholické i nealkoholické nápoje nonstop. Nápojový lístek obsahuje mimo tradičního českého piva značky Budvar a širokého výběru moravských vín, také mnoho druhů nealkoholických nápojů včetně čajů a káv (za poplatek).

V létě je součástí restaurace i příjemná venkovní terasa (kapacita 40 míst) skýtající odpočinek a klid s originálním výhledem do sochařského pohádkového ráje.