Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Pobyt "Antistress Medical" - Hotel Krakonoš

Česká Republika / Mariánské Lázně Zpátky
Popis destinace

Mariánské Lázně nacházející se v Karlovarském kraji jsou jedny z nejmladších lázeňských měst. Mezi dominantu Mariánských Lázní patří především lázeňské parky, které jsou jedny z nejkrásnějších v Evropě. Město je však nejznámější pro své minerální prameny. Může se pochlubit velkým množstvím vyvěrajících pramenů, z nichž se 53 využívá. Mezi nejvýznamnější stavby patří například Kolonáda Maxima Gorkého, či Zpívající fontána. Je zde také bohatý kulturní život (divadla, kluby, muzea). Mariánské Lázně jsou okouzlujícím místem plným poznání a odpočinku.

Bazén, nabízené procedury
Hotel Krakonoš jako nestátní zdravotnické zařízení nabízí kompletní škálu léčebných procedur a bazén s protiproudem přímo v objektu.

Lékařský i rehabilitační personál je odborně vyškolen v rámci indikací léčených v Mariánských Lázních mezi než patří problémy pohybového ústrojí a krevního oběhu.

Nabízené procedury
Plynové injekce
K podkožní aplikaci je užíván přírodní plyn, který jde přes speciální filtry. Aplikaci provádí zdravotní sestra, dávky 20 – 50 ml na 1 vpich. Maximum je 200 ml na 1 sezení. Četnost 3 x týdně. Místo vpichu a okolí je asi 1 hod. „ nafouklé “, při pohmatu cítíte praskání. Jde o postupné vstřebávání. Není nutný odpočinek, naopak pohyb urychlí vstřebávání. Používány jsou zásadně jednorázové podkožní jehly.

Plynové uhličité koupele
Při plynových obálkách je používán oxid uhličitý. K resorbci plynu dochází i přes oděv. Doba trvání 20 min. Každý pacient si zakoupí v recepci svůj vak, který se označí jménem. Doporučujeme ležet klidně. Po ukončení 20 min. odpočívejte.

Inhalace
Základem pro inhalaci je Karolin pramen + přísady podle předpisu lékaře. Trvání 10 min. 1x denně. Při inhalování dýchejte rovnoměrně, nepříliš zhluboka, dochází k podráždění.

Podvodní masáž
Patří k nejúčinnějšímu typu masáže pomocí vodního paprsku pod atmosférickým tlakem 0,5 - 2 atm. Doba trvání 20 min. Položte se do speciální vany tak, aby tělo bylo uvolněné. Masáž nesmí být bolestivá, pokud ano, upozorněte sestru a ošetřujícího lékaře.

Elektroléčba
Užívá se magnetoterapie. Doba aplikace je podle ordinace lékaře, intenzita se řídí individuální citlivostí pacienta.

Ostatní procedury
- perličkové koupele
- masáže-klasické, sportovní, masáže plosek
- masáž lávovými kameny
- aromamasáže
- suchá vodní masáž
- magnetoterapie
- inhalace
- rašelinové obklady
- individuální a skupinový léčebný tělocvik
- lymfoven - proti celulitidě
- manikúra, kosmetika pedikúra jako doplňkový program
- parafín
- infrasauna
- celotělové zábaly s různými přísadami /např. mrtvé moře/