Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Zpět

 

Vážení a milí cestovatelé,jsme rádi, že sledujete naše webové stránky a chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaši vstřícnost, ochotu a podporu. Připravili jsme si pro Vás pár důležitých informací k nadcházející sezoně, kdy věříme, že už bude cestování snadnější :)

 Zájezdy v programu Cestování pro seniory 55+ na rok 2021:

 Nyní je již většina zájezdů vypsána. V brzké době pro Vás chystáme ještě Řecko nebo Tenerife. Pro podporu prodeje a abychom co nejvíce usnadnili Váš výběr dovolené, jsme si pro Vás připravili následující akce:

 1/ Při koupi zájezdu do 28.2.2021 minimální záloha jen 990 Kč/os. a pozor - celý další doplatek vždy až 30 dní před odletem!! Své peníze si tedy můžete ponechat téměř do poslední chvíle.

 2/ U všech zájezdů garantujeme vrácení peněz v případě zrušení z důvodu pandemie (pozor - jedná se především o znemožnění cestování zákazem vlády jako např. zavření hranic, zrušení letů, atd.. Nejedná se o to, když klient chce zrušit zájezd z důvodu obavy.)

 3/ Pro klienty, kteří si koupí zájezd do 28.2.2021, navíc možnost bezplatné změny zájezdu na přání zákazníka a to až do 7 pracovních dní před odletem. Zákazník přitom nemusí udávat důvod této změny. Změnit může zákazník destinaci, popř. termín zájezdu a to pouze v rámci aktuální sezony (např. zájezd konaný na jaře 2021 lze změnit za jiný zájezd konaný zase na jaře 2021). Každá změna podléhá odsouhlasení ze strany ck. Vždy záleží na aktuálních možnostech ck a dalších okolnostech - např. zda už je letenka pro zákazníka zakoupena a lze ji změnit/zrušit, atd. Cestovní kancelář pak uvědomí klienta, zda lze změnu provést bezplatně či za jakých podmínek.

 Změna zájezdu:

 Všechny naše klienty prosíme o schovívavost, pokud budeme muset vlivem pandemie přikročit ke změnám zájezdu, přesunu termínu nebo v krajních případech ke zrušení zájezdu. Situace se neustále mění a i když se maximálně snažíme vše naplánovat tak, aby ke změnám nedocházelo, zaručit to bohužel nedokážeme.

 Pokud dojde k podstatné změně zájezdu ze strany cestovní kanceláře z důvodu vyšší moci, budeme Vás vždy neprodleně informovat. Poté bude na Vašem rozhodnutí, zda se změnou budete souhlasit či nikoliv. Za takovou změnu se považuje např. posun termínu o více jak 36 hodin, podstatná změna programu, atd. - více viz naše VSP, odst. VI - Změny dohodnutých služeb a jejich právní důsledky, rušení zájezdu.

 POZOR: Za podstatnou změnu zájezdu se nepovažuje povinnost prokázání negativním testem na COVID-19 či jiné povinné prokázání zdravotní způsobilosti a to při vstupu do destinace, po návratu do ČR či v případě transitu.

 Zrušení zájezdu:

 Pokud dojde ke zrušení zájezdu, budeme Vás opět neprodleně informovat. Prosíme, počítejte s tím, že k tomuto může dojít vzhledem k situaci i krátkou dobu před odletem/odjezdem. Vždy vyčkejte, až se s Vámi pracovník naší cestovní kanceláře nebo partnerské kanceláře spojí. Prosíme nespěchejte na informace, pokud se má Váš zájezd konat až za delší dobu a vždy vyčkejte na naše sdělení.

 Při zrušení zájezdu je několik možností, jak naložit s uhrazenými prostředky:

 - převést je na Poukázku/voucher, která je chráněna pojištěním pro případ úpadku. Tuto Poukázku můžete čerpat na zájezdy konané do 31.12.2022. Poukázku nelze směnit za peníze. Je třeba vyčerpat celou hodnotu Poukázky, přičemž ji můžete čerpat i po částech na více zájezdů.

 - převést je na jakýkoli jiný zájezd z naší nabídky

 - pokud ani jedna z výše uvedených variant pro Vás není vhodným řešením, můžete zažádat o vrácení peněz zpět na Váš účet

 Cestovní připojištění na covid-19

 Novinkou v naší nabídce je připojištění na covid-19. Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonický (800 707 111) nebo emailový dotaz (info@qualitytours.cz).

 Níže uvádíme několik Vašich příznivých reakcí, za které velice děkujeme:

 "Chtěli bychom ocenit nejen organizaci zájezdů, kterých jsme několik v uplynulých letech absolvovali k plné spokojenosti, ale i velmi vstřícný přístup vedení cestovní kanceláře k řešení neočekávané situace, která nastala před naším letošním odjezdem. To se v současné době již často nevidí. Děkujeme. Vladimír a Lupe Fišerovi, 2021."Přeji hezký den a potvrzuji, že dnes došly na účet peníze. Jste opravdu slušná cestovka, které se dá věřit a co slíbí to dodrží!!!!! Přeji Vám, aby tato nepěkná doba co nejdříve byla pryč a mohli zase cestovat. Věřím, že to bude ještě letos. Děkuje a zdraví všechny M. Kroupová" Marie Kroupová, zájezd v červnu 2020"Děkujeme za Vaše vstřícné a rychlé jednání ohledně vrácení zálohy. Peníze jsou již na našem účtu. S vaší CK QUALITY TOURS s.r.o. jsme měli letos jet na zahraniční dovolenou již po páté a vždy do Španělska. I když to letos nevyšlo, doufáme, že se to příště opět podaří." Marie a Jiří Myslivcovi, zájezd v červnu 2020"Děkuji vám za rychlé zaslání částky za storno zájezdu do Kampánie. Ráda bych vám popřála "uzdravení" z koronavirové krize a těším se na další možnosti dovolené a zájezdů v příštím roce. Hodně zdraví" Irena Klečková, zájezd v červnu 2020"Děkuji za vstřícné a slušné chování, snad někdy příště." Miroslav Gross, zájezd v červnu 2020"Vše v pořádku. Jsme maximálně spokojeni s Vaší ochotou nám vyhovět. Děkuji." Marta Soukupová, zájezd v červnu 2020"Souhlasím se zveřejněním poděkování za rychlé řešení situace kolem zrušeného zájezdu do Itálie v polovině června 2020. P.S. Těšíme se na další zajímavé zájezdy pro seniory v "lepších časech". Josef Mika, zájezd v červnu 2020"Potvrzuji přijetí voucheru. Děkuji a těším se na zájezdy v lepších časech. Přeji Vám zdraví a pevné nervy." Libuše Salcmannová, zájezd v září 2020"Potvrzujeme přijetí voucheru a děkujeme za kladné a rychlé vyřízení." Zdenek Bernard, zájezd v září 2020

 "Děkuji Vám a posílám zpět podepsaný stornoprotokol. Peníze prosím pošlete zpět na účet. Děkuji a přeji, ať se situace zlepší a potkáme se v lepších časech." Jenny Andresková, zájezd v červnu 2020